Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a silahlı saldırı!

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a silahlı saldırı düzenlendi. Özdağ, tedavi altına alınırken kaçan saldırganları yakalamak için çalışma başlatıldı.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a silahlı saldırı!
Editör: Cihan Kayalı
15 Ocak 2021 - 14:59
Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’a yönelik saldırı düzenlendi. Silahlı ve sopalı saldırganlar Selçuk Özdağ’a saldırdı. Başından darbe alan Özdağ, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Saldırı ile ilgili açıklamalarda bulunan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün, “Selçuk Özdağ cuma namazına gitmek üzere evinden çıkıyor. Kapının önünde beş kişinin saldırısına uğruyor. İki saldırgan Özdağ’ın koruması ve şoförünü silahla etkisiz hale getiriyor. Üç kişi ise sopalarla dakikalarca şiddet uyguluyor. Saldırganlar olay yerinden hızla uzaklaşıyor” dedi.

KORKAKLAR VE ALÇAKLAR!

Olayla ilgili Twitter hesabından açıklama yapan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selim Temurci, “Genel Başkan Yardımcımız Selçuk Özdağ abimize evinin önünde silahlı ve sopalı saldırıda bulunulmuştur. Bu aşağılık saldırıyı şiddetle kınıyor, suçluların bir an önce yakalanarak adaletin önüne çıkarılmasını bekliyoruz. Korkaklarla ve alçaklarla mücadelemiz kesintisiz sürecektir” ifadelerini kullandı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum