Son Dakika! CHP'nin Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Belli Oldu

CHP’nin Antalya Büyükşehir Belediye başkan adayı belli oldu. Antalya Büyükşehir Belediyesi için adaylıkta ismi geçen Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek bir açıklama yaparak, “15’inde nasip olursa genel başkanımız adaylığımı açıklayacağını söyledi." ifadelerini kullandı.

Son Dakika! CHP'nin Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Belli Oldu
Editör: Haberra
08 Ekim 2018 - 11:55

Ankara'da Geçtiğimiz günlerde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya gelen Antalya Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek Aksu ilçesinde katıldığı yağlı pehlivan güreşlerinde gazetecilerin sorularına cevap verdi.
25 yıllık siyasi hayatı da spor ve siyaseti hep ayırdığını söyleyen Muhittin Böcek, “25 yıldır er meydanlarında olan biriyim. 49 tane güreşçim var. Bunları doğuran annelerin ellerinden öpüyorum. 15’inde nasip olursa genel başkanımız adaylığımı açıklayacağını söyledi. 25 yıllık siyasi hayatımı büyükşehirde devam ettirmek istiyorum”  ifadelerini kullandı.

“GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ İNŞALLAH"

 Antalya Büyükşehir Belediyesi'ni yönetmeye hazır olduğunu söyleyen Böcek,
“Güzel günler göreceğiz inşallah. Görev tebliğ edildiği anda Antalya’da herkesi kucaklayacak çok güzel projelerimiz var. Barış ve huzur içerisinde Antalya’mızı yöneteceğiz. Geçen dönem Konyaaltı Belediyesi ile ilgili 14 aday adayımız vardı. Şimdi büyükşehire geçeceğimizden dolayısı ile 25’i bulur diye düşünüyorum. Herkese başarılar diliyorum” dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum