Şeyma Subaşı ile Görüntüleri Ortaya Çıkan Alican Ulusoy Kimdir, Ne İş Yapıyor?

Magazin gündemini sarsan olayda iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Şeyma Subaşı ve Alican Ulusoy arasındaki aşk iddiaları gündeme geldikten sonra şimdi de Alican Ulusoy kimdir sorusunun yanıtı merak edilmeye başlandı. Peki Şeyma Subaşı ile yasak aşk yaşadığı iddia edilen Alican Ulusoy kimdir?

Şeyma Subaşı ile Görüntüleri Ortaya Çıkan Alican Ulusoy Kimdir, Ne İş Yapıyor?
Editör: Haberra
26 Kasım 2018 - 13:10

Şeyma Subaşı ve Alican Ulusoy ilişkisi gündeme geldikten sonra herkes Alican Ulusoy kimdir ne iş yapar sorusunun yanıtını arıyor. Bildiğiniz üzere Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı bugün boşandı. Boşanmanın nedeni olarak birkaç farklı isim gündeme geldi. Bunlardan biri de Alican Ulusoy’du. Yunanistan'ın Mykonos adasında Alican Ulusoy ve Şeyma Subaşı'nın birlikte eğlendikleri iddia edildi. Hatta bu iddiaları destekleyen görüntüler de ortaya çıktı. İşte o yüzden Ulusoy hakkında merak edilenler…

ALİCAN ULUSOY KİMDİR?

1977 yılında İstanbul'da dünyaya gelen ünlü iş adamı Alican Ulusoy İş dünyasının önde gelen isimlerinden. Lise eğitimini İstanbul Alman Lisesi'nde tamamlayan Alican Ulusoy daha sonra Amerikan Inter Continental University’de "İşletme ve Yönetim Bilimleri" Eğitimi aldı. Alican Ulusoy çok küçük yaşlardan bu yana kendi aile şirketlerinde çeşitli pozisyonlarda görev aldı. 2018 yılının Ekim ayında ise holdingleşme kararı alarak Ulusoy Uluslararası Yatırım Holding’i kurdu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum