Ölmek Üzere Olan Bebeğin Yanında Öyle Bir Şey Yaptı Ki...

Esenyurt'ta kucağında 4 aylık torunu ile eczaneye gelen kadın torununun boğazına mandalina posası kaçtığını söyledi. Eczanede büyük bir mücadele verirken bir kişinin hırsızlık yapması tepkilere neden oldu.

Ölmek Üzere Olan Bebeğin Yanında Öyle Bir Şey Yaptı Ki...
Editör: Haberra
31 Aralık 2018 - 13:49

İstanbul Esenyurt'ta yaşanan bir olay sonrasında gerçekleşen hırsızlık olayı dikkat çekti. Bölgede bulunan bir eczaneye kucağında henüz 4 aylık torunu ile gelen kadın torununun boğazına mandalina posasının takıldığını söyledi. Eczanede büyük bir panik yaşandı. Bunun üzerine eczacılar hemen duruma müdahale etmek istediler. Ardından telaş sürerken bir kişinin tezgahta bulunan 50 liralık vitamini çalması dikkat çekti. 

Esenyurt Süleymaniye Mahallesinde yaşanan olayda bir tarafta ölümle pençeleşen minik bir bebek varken bir kenarda durumu kullanarak hırsızlık yapan bir kişinin olması dikkat çekti. Torununa evde bakan bir kadın 4 aylık bebeğin ağzına mandalina suyu damlatmak isterken mandalina posasını ağzına kaçırdığını ve çıkaramadığını dile getirdi. 

BEBEK CAN ÇEKİŞİRKEN HIRSIZLIK YAPTI

Ardından bebeğin ağzından posayı çıkaramadı. Bebeğin dudaklarının morarması ve çırpınmaya başlamasının ardından hemen panikle mahallede bulunan eczaneye götürdü. Bebeğin ağzından eczanede bulunan eczacılar tarafından mandalina posaları çıkarıldı. Ardından hemen ambulansa haber verildi. Hastaneye kaldırılan minik bebeğin sağlık durumunun son derece iyi olduğu öğrenildi. 

Olayın ardından güvenlik kameralarını inceleyen yetkililer büyük bir şokla karşılaştılar. Herkesin bebekle ilgilendiği sırada tezgahta açık bir şekilde duran 50 liralık vitamini alarak cebine atması dikkat çekti. Bunun üzerine yaşanan vahim durum son derece dikkat çekti. Ancak eczacı minik bebeğin hayatının kurtulmasının her şeyden daha önemli olduğunu belirttiler. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum