Müge Anlı ile Tatlı Sert 18 Şubat 2019 Yeni Bölümde Neler Oldu? Babasını Öldüren Kız Tutuklandı Mı?

Müge Anlı ile Tatlı Sert 18 Şubat 2019 yeni bölümde neler yaşandı? Müge Anlı Cuma günü haftanın son bölümünde babasını öldüren kız nedeniyle gözyaşlarına boğulmuştu. Peki, Müge Anlı 18 Şubat 2019 yeni bölümde neler yaşandı? Babasını öldüren kız tutuklandı mı yoksa serbest mi kaldı? İşte Müge Anlı son bölümde yaşananlar…

Müge Anlı ile Tatlı Sert 18 Şubat 2019 Yeni Bölümde Neler Oldu? Babasını Öldüren Kız Tutuklandı Mı?
Editör: Haberra
01 Ocak 1970 - 00:00

Atv'nin Fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert 18 Şubat yeni bölümü ile bugün ekranlara geliyor. Hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme dair önemli konular yer alıyor. Müge Anlı Cuma günü canlı yayında gözyaşlarına bulmuş ve programda babasını öldüren kız konusunu işlemişti. Peki Müge Anlı 18 Şubat 2019 yeni bölümde hangi gelişmeler yaşandı?

Kızı Tarafından Öldürülen Gazi Akbıyık’ın Eski Eşi Anlattı

Müge Anlı ile Tatlı Sert 18 şubat yeni bölümde kızı tarafından öldürülen Gazi Akbıyık’ın eski eşi Yasemin Hanım telefonla canlı yayına bağlandı. Görüşme öncesinde Müge Anlı genç kızın başına gelenleri açıkladı. Genç kızı annesi çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Işte Gazi Akbıyık’ın eski eşinin anlattıkları; "Beni çırılçıplak soyup, boynuma ip geçirip dövdü. Boynumda halatla çırılçıplak arabaya bindirilip bir evin bodrumuna götürüldüm ve orada işkenceye devam etti. Dinlenip dinlenip beni yeniden dövdü. O adamdan kurtulabilmek için yaşadığım şehri değiştirdi. Bütün ailem o adamın zulmünden şehir değiştirdi. O adamın zalimliğini anlatmaya kelimelerim yetmez. Ailem yaşanan o geceyi programda öğrendi. Oğlum öğrenince sabaha kadar ağladı. Eğer gitmeseydim, kalsaydım beni de öldürecekti. Kıymet hanımın anlattıklarında hiç bir çelişki yok. Kızımız için o günden bu yana gözyaşı döküyoruz. Bizim o adamın elinden çektiğimizi hiç kimse tahmin edemez."

YORUMLAR

  • 0 Yorum