18 - 24 Şubat 2019 Haftalık Burç Yorumları! 18 Şubat Haftasında Burç Yorumları Neler?

18 - 24 Şubat 2019 Haftalık Burç Yorumları Belli oldu. Bu hafta burcunuzda aşk sağlık ve para konusunda ne gibi gelişmeler yaşanacak? 18 Şubat haftasında burç yorumları sizlere neler söylüyor? İşte alacağımız kararları bile yakından ilgilendiren haftalık burç yorumları…

18 - 24 Şubat 2019 Haftalık Burç Yorumları! 18 Şubat Haftasında Burç Yorumları Neler?
Editör: Haberra
17 Şubat 2019 - 21:01

Haftalık burç yorumları bütün burçlar için belli oldu. Burcunuz bu hafta size neler söylüyor? Alacağınız kararlarda burçların etkisi nasıl olacak? 18 - 24 Şubat 2019 Haftalık Burç Yorumları Hangi gelişmelere işaret ediyor. İşte merakla beklenen haftalık burç yorumları…

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kendinizi her zaman ısıtılmış bir tartışmanın ortasında bulursanız, geri adım atın. Fikriniz için savaşmaya değer mi yoksa kaosa mı girersiniz? Bırakın barış ve uyum, uygulamalı kelimeleriniz olsun. İşler 'çok fazla' olduğunda, yeraltına girme özgürlüğüne sahip olduğunuzu - en azından bir süreliğine - ve iyileşmenin gerçekleşmesine izin verin. İyi haber şu: Koç burcu haftalık burç yorumu bu hafta işlerinizin giderek artacağını söylüyor. 

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Değerinizi bilmek ve ona göre hareket etmeyi öğrenmekle ilgili yaşamı değiştiren bir şey var. Boğa, sen büyük temizlik ortasındasın. Sizi büyümek ve tam gücünüze girmekten alıkoyan şeylerden uzak durun. Ancak tüm geçişler kolay değildir. Yine de değişime ayak uydurmaya çalışın. Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu bu hafta size aradığınız ışığın yolun sonunda olduğunu söylüyor. 

Kozmik ipucu: Sizi büyümek ve tam gücünüze girmekten alıkoyan şeylerden uzak durun.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Endişelenmeye bir hafta ara verin. Hayır, hiçbir şey imkansız değildir. Meditasyon ve dikkatli olma yolu iç huzuru bulmanıza yardımcı olacaktır. Hem kişisel hem de profesyonel cephelerde sizler için iyi haberler geliyor. Ama bu atılımı tek başınıza yapmayacaksınız diyor İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu . Arkadaşlarınız ve aileniz de size yardımcı olacak. 

Kozmik ipucu: Meditasyon ve dikkatli olma yolu iç huzuru bulmanıza yardımcı olacaktır.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Her şey çözülebilir - eğer doğru kişiyle iseniz. Sahtekârlık, mücadele ettiğin bir şeyse, gerçek bir konuşma yapmanın zamanı gelmiş demektir. Seni sevenler, kendini rahat hissetmeni sağlamak için ne gerekiyorsa yapacaklar. Profesyonel cephede istikrarlı bir ilerleme göreceksiniz. Doğru çalıştığınız bir şey, çok beğeni toplayacak diyor Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu.
Kozmik İpucu: Seni sevenler rahat hissetmen için ne gerekiyorsa yaparlar.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kendini hasta etmek endişelenmeye değer bir çözüm olsaydı, hepimiz hayatta kazanırdık.. zihninin seninle oynadığı hilelerin farkında ol. Bu, güçlendirilmiş bir varlık olma ve güçlendirilmiş eylemde bulunma şansın. Sizin için gelecek büyük bir değişim olduğunu söylüyor Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu. Yolunuza çıkan tek blok, yola koyduğunuz kendi engelleriniz.

Kozmik İpucu: Sizin için gelecek büyük bir değişim var - kendisi de bir çok nimet getirecek.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Finansmanınız için endişeleniyorsanız, işlerin daha iyisini yapmak üzere olduklarına güvenin. Bu hafta beklediğiniz bir fırsatı yakalayacaksınız. Omurganın altına düşmek ruh rehberlerinizin bir işaretidir. Teklifi kendin yapmak için ne gerekiyorsa yap. Unutma, tezahür süreci sadece ilk adımdır. Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu Son sonucu belirleyecek olan sizin hedeflerinize olan bağlılıktır diyor. 
Kozmik ipucu: Bu hafta beklediğiniz bir fırsatı yakalayacaksınız. 

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, sizin için her anlamda olumlu olacak. Köşede büyük bir dönüşüm olduğunu biliyorsunuz ve bunun için yer açmak için bekliyorsunuz. Sürece izin vermeniz ferekiyor diyor Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu. Bu geçiş hakkında iyi şey, iyi dilekçilerinizin kim olduğu hakkında daha net bir fikriniz olduğu. Unutmayın, insanlar sizi gerçekten önemserse, size bildirmek için ne gerekiyorsa yaparlar.

Kozmik ipucu: Büyük bir dönüşümün ortasındasınız.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

* Çok iddialı * diye bir şey yoktur. Hayallerinin peşinden git Akrep, ve muhteşem sonuçlar görmeye hazırlan. Kariyerinin bir sonraki büyük aşamasına adım atıyorsun. Unutmayın, denge, kendinizin en güçlü versiyonu olmanın sırrıdır. Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu Programın ne kadar dolu olursa olsun, kendine zaman ayır diyor. Biraz öz bakım size çok iyi gelir.

Kozmik ipucu: Her şeye sahip olabilirsin!

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta tercih ettiğiniz sarhoş edici madde seçimi: koşulsuz sevgi. Yay burcu haftalık burç yorumu, köklerinizle yeniden bağlantı kurmaya odaklanın diyor. Kendini gerçekleştirme, önümüzdeki günlerde sizin için önemli bir tema olacaktır. İşte üzerinde düşünmeniz gereken bir soru var: En yüksek potansiyelinizi mi yaşıyorsunuz? Kendini aşma gücü daima senin olmuştur.

Kozmik İpucu: Koşulsuz sevginin önümüzdeki günlerde tercih ettiğiniz ilaç olmasına izin verin.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Her şey senin lehine devam ediyor. Evet, her şey! Servet konusunda ani bir değişiklik bekleyin. Çok iyimser olmanızın meyvelerini yeme zamanı; Bir rüya gerçek oldu. Evet, Kimsenin size başka türlü söylemesine izin vermeyin. Unutmayın, büyüklük yolunu seçtiğinizde, diğerlerini de en yüksek potansiyellerini yaşamaya teşvik edersiniz. Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu bu haftanın sizin için çok olumlu geçeceğini söylüyor.

Kozmik ipucu: ani bir değişim bekleyin.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu Korkularınız ve güvensizliklerinizle yüzleşin diyor. Kafanızdaki sese, hepsine sahip olamayacağınızı söyleyenlere dikkat edin.

Kozmik ipucu: Artık büyümenin zamanı geldi. 

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kendinizi bir aşk büyüsü altında bulduğunuzda, kıskançların gözlerinin üzerinizde olduğunu biliyoruz. Öyleyse kalbini aç ve savunmasız tarafının öne çıkmasına izin ver. Sezgileriniz gün geçtikçe daha da keskinleşiyor. Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu aşk hayatınızda şanslı bir haftada olduğunuzu söylüyor.


YORUMLAR

  • 0 Yorum