Hadise'nin kıyafetlerine harcadığı para dudak uçuklattı!

Giydiği kıyafetlerle olay olan ve birçok insanın gözünü üstünden alamadığı Hadise'nin 'O Ses Türkiye' için aldığı kıyafetlerin ücreti dudak uçuklattı. Hadise'nin kıyafetleri ABD ve İtalya'dan getirttiği belirtiliyor.

Hadise'nin kıyafetlerine harcadığı para dudak uçuklattı!
Editör: Cihan Kayalı
12 Ocak 2021 - 13:07
Magazin haberlerinde önemli bir yer tutan Hadise, lüks kombini ile her zaman manşetlerdeki yerini koruyor. O Ses Türkiye'nin yeni yayın dönemi için de hazırlıklarına başlayan Hadise, kıyafet seçmeye başladı. Tasarımcıları ile toplantılar gerçekleştiren ünlü şarkıcı İtalya'dan ve ABD'den kıyafetler seçti.

100 BİN TL HARCAYACAK!

Hadise'nin O Ses Türkiye'nin yeni yayın dönemi için kıyafetlere en az 100 bin TL harcayacağı belirtildi. 'O Ses Türkiye' yılbaşı özel bölümündeki kıyafet seçimiyle de çok konuşulan 35 yaşındaki Hadise'nin şıklığı dudak uçuklatmıştı. Geçtiğimiz yıl kırmızı bir kıyafet tercih eden Hadise, O Ses Türkiye Yılbaşı 2021 için siyah sade bir elbise tercih etmişti.

ÜZERİNDEKİLER BİR SERVET DEĞERİNDE!

Hadise'nin siyah dantelli elbise 43 bin TL civarındayken; bileklikleri yaklaşık 334 bin TL, küpesi yaklaşık 120 bin TL, yüzüğü ise yine yaklaşık 95 bin TL idi. Öte yandan Hadise, birkaç ay önce de ABD'li şarkıcı Beyonce’nin tasarladığı koleksiyona ait uçuk yeşil bir takımı giyip, poz vermişti. Şarkıcının giydiği ceketin değeri ise 1.549 TL idi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum