Ankara'da vaka sayısının artmasının ardından 15 günlük kısıtlama geldi!

Ankara'da vaka sayılarının artmasının ardından valilik harekete geçti.  15 gün süresi boyunca, her türlü toplantı, gösteri yürüyüşü vb. faaliyetler kısıtlandı. 

Ankara'da vaka sayısının artmasının ardından 15 günlük kısıtlama geldi!
02 Temmuz 2020 - 13:57

Ankara'da vaka sayılarının artmasının ardından valilik harekete geçerek 15 gün süresi boyunca, her türlü toplantı, gösteri yürüyüşü vb. faaliyetler kısıtlandığını duyurdu.

15 günlük kısıtlama geldi

Son günlerde şehirde görülen vaka sayılarındaki artış sonrası Ankara Valiliği’nden bir açıklama geldi. 15 gün süresi boyunca geçerli olacak kısıtlamaları duyuran valilik, "Salgının engellenmesi adına, il UHK kararı uyarınca ilimizde maske zorunluluğu ve diğer kısıtlamaların yanısıra her türlü toplantı, gösteri yürüyüşü vb. faaliyetler 15 gün süreyle kısıtlanmıştır" paylaşımında bulundu.

Ankara Valiliği sosyal medyadan duyurdu

Artan vaka sayılarının ardından Ankara Valiliği’nin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Ankara'da vaka sayılarında maalesef artış yaşanmaktadır. Salgının engellenmesi adına, il UHK kararı uyarınca ilimizde maske zorunluluğu ve diğer kısıtlamaların yanısıra her türlü toplantı, gösteri yürüyüşü vb. faaliyetler 15 gün süreyle kısıtlanmıştır" ifadeleri kullanıldı.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum