Survivor'da korkutan sakatlık! Yasin hastaneye kaldırılıyor

Survivor 2020 yarışmasında gönüllüler takımı kadrosunda dahil olan Yasin Obuz’un yeni bölüm fragmanındaki sakatlanma anı herkesi korkuttu.

Survivor'da korkutan sakatlık! Yasin hastaneye kaldırılıyor
Editör: Sema Topbaş
02 Temmuz 2020 - 10:36

Survivor 2020 yarışmasında gönüllüler takımı kadrosunda dahil olan Yasin Obuz’un yeni bölüm fragmanındaki sakatlanma anı herkesi korkuttu. Bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümünde yine nefesleri kesecek bir oyunla karşımıza çıkacak olan Survivor’da yürekleri ağza getiren bir sakatlık yaşanıyor. 

Kaptanlık Oyunu Oynanacak

Son yayınlanan yeni bölümde rakiplerine göre en az oyu alan Nisa Bölükbaşı Survivor 2020’ye ve şampiyonluğa veda etmişti. Nisa’nın üzen vedasının ardından yarışmacılar sadece 6 kişi kaldı. Survivor 2020’nin 2 Temmuz 2020 yeni bölümünde yeniden bir kaptanlık oyunu oynanacak. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında kaptanlık oyunu oynandığı esnada Yasin Obuz’un parkura düştüğü ve sakatlandığı görülüyor.

Yasin Hastaneye Kaldırıldı

Oyunda yere düşen ve parkuru yarım bırakarak acı içinde yerde kıvranan Yasin Obuz’un oradaki ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldığı görülürken herkes Yasin’in sağlık durumunu merak etmeye başladı. Yasin’in sağlık durumu ve Survivor 2020’yedevam edip etmeyeceği konusunun bu akşan yayınlanacak yeni bölümde belli olması bekleniyor.
Survivor 2020 Yasin Obuz

Barış’tan Sercan’a Rest

Son yayınlanan yeni bölümde Berkan-Barış-Nisa üçlüsü eleme adayı olmuştu. Üç bireysel dokunulmazlığı birden kazanan Sercan’ın verdiği bu üç isimden rakiplerine göre en az oyu alan Nisa yarışmadan elenmişti. Nisa’nın gidişiyle en yakın arkadaşı Cemal Can gözyaşlarına boğulurken Barış’tan da Sercan’a rest geldi. Barış’ın Sercan’ı hedef aldığı konuşmasında, ‘Birkaç kişinin canı yanacak. Bundan herkes emin olsun. Kalp kırmak istemiyorum o yüzden konuşmak istemiyorum’ dediği görüldü. Survivor 2020 yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’da TV8’de.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum