Zuhal Topal'la Sofrada yeni sezon ne zaman? 

Ekranların en sevilen yarışma programlarından biri olan Zuhal Topal’la Sofrada’da yeni sezon için geri sayım başladı.

Zuhal Topal'la Sofrada yeni sezon ne zaman? 
Editör: Sema Topbaş
24 Ağustos 2020 - 14:57

Ekranların en sevilen yarışma programlarından biri olan Zuhal Topal’la Sofrada’da yeni sezon için geri sayım başladı. Hem eğlence hem de rekabet dolu olan yarışmanın yeni sezon tarihi belli olurken herkes yarışmanın yen sezonunda herhangi bir değişiklik olup olmayacağını merak etmeye başladı. İşte Zuhal
Topal’la Sofrada ile ilgili tüm detaylar…

Zuhal Topal’la Sofrada Bomba Gibi Dönüyor

Yayınlandığı ilk günden itibaren herkesi ekran başına toplayan Zuhal Topal’la Sofrada’nın yeni sezonu için geri sayım başladı. Sempatik sunucu Zuhal Topal’ın enerjisi ile ekranlara geri dönmeye hazırlanan yarışmada yine bomba gibi bölümler evlerinize konuk olmak için bekliyor. Yepyeni yarışmacılar ve en lezzetli menülerle reytingleri sallamak için hazır olan Zuhal Topal’la Sofrada 31 Ağustos 2020 Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 16.00’da FOX TV ekranlarında olacak.
Zuhal Topal'la Sofrada Yeni Sezon

Yeni Sezonda Hangi Değişiklikler Olacak?

Geride bıraktığımız sezon salgın sebebiyle tedbir amaçlı bir villada çekimleri devam eden Zuhal Topal’la Sofrada’nın yeni sezonunda yine çekimler villada gerçekleşecek. Yarışmanın yeni sezonunda ara ara açık havada sofralar kurulacağı da öğrenilirken Diğer yandan yarışmanın yeni sezonunda puanlama sisteminde de bazı değişiklikler olabileceği iddia ediliyor. Yarışmayı yakından takip eden bazı izleyicilerin puanlamanın gizli yapılması yönünde talepleri olduğu öğrenilirken yine izleyiciden gelen talepler doğrultusunda sunucu Zuhal Topal’ın kayınvalideleri diskalifiye etme hakkı bulunacağı da iddialar arasında. Yeni sezonda yaşanacak değişiklikler yarışmanın başladığı ilk gün netlik kazanacak.

Zuhal Topal


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum