Vahşette Yeni Gelişme! Cesedi Yabancı Hayvanlar Tarafından Parçalanmış Halde Bulunmuştu

Zonguldak'ta ormanlık alanda cesedi yabani hayvanlar tarafından parçalanmış şekilde bulunan 55 yaşındaki Sezai Karaca'nın vücudundan Kurşun çıktı. Jandarma ekipleri Bu gelişme üzerine soruşturmayı derinleştirerek çok kısa süre içerisinde katil zanlısını yakaladı. Gözaltına alınarak cinayeti itiraf eden komşunun jandarmada sorgusu sürüyor.

Vahşette Yeni Gelişme! Cesedi Yabancı Hayvanlar Tarafından Parçalanmış Halde Bulunmuştu
Editör: Haberra
06 Şubat 2019 - 11:29

Zonguldak Çaycuma ilçesine bağlı Perşembe beldesi Koramanlar  köyünde geçtiğimiz 28 Ocak günü yaşanan olayda 55 yaşındaki Sezai Karaca'nın cesedi ormanlık alanda yabani hayvanlar tarafından parçalanmış şekilde bulundu. Olay yerinde Jandarma ekipleri tarafından yapılan incelemenin ardından ceset Otopsi için hastane morguna götürüldü. Otopside Sezai Karaca'nın av tüfeğiyle öldürüldüğü tespit edilince silahtan çıktığı belirlenen saçmalar da bulundu. Bunun üzerine soruşturmayı derinleştiren Jandarma ekipleri olayla ilgili Sezai Karaca'nın komşusu  Veli B.'yi Gözaltına aldı.

CİNAYETİ İTİRAF ETTİ

Gözaltına alındıktan sonra İlçe Jandarma Komutanlığına götürüver katil zanlısının uzun süre konuşmadığı fakat bir süre sonra cinayeti itiraf ettiği öğrenildi. Daha sonra Jandarma tarafından katil zanlısına çelik yelek giydirilerek olay yerinde keşif yaptırıldı. Zanlı, sağlık kontrolünden geçirildikten sonra işlemlerinin ardından güvenlik önlemleri eşliğinde Çaycuma adliyesine götürüldü.

YORUMLAR

  • 0 Yorum