Ünlü Fast Food Zincirinin Çalışanından Önemli Uyarılar!

Ünlü bir hamburger zincirinin çalışanı yaptığı uyarılarla hem daha hijyenik hem de daha kaliteli hizmet almanın önemli sırlarını paylaştı

Ünlü Fast Food Zincirinin Çalışanından Önemli Uyarılar!
Editör: Haberra
02 Ocak 2019 - 11:00

Fast Food son zamanlarda hayatımızın içerisine girmeye başladı. Hayatın vazgeçilmez bir parçası olmakla birlikte dünya çapında mağazaların giderek artmaya başladığı tespit edildi. Sağlıklı beslenmekle bir ilgisi olmadığı için uzmanlar tarafından günümüzde sık sık eleştirilmeye ve insanlar bu konuda uyarılmaya başlandı.

Sağlıklı bir yaşam için fast food tüketmenin zararlı olduğu dile getirilirken bu tür mağaza zincirlerinin sayısı artmaya devam ediyor. En ünlü hamburger restoranlarının birisinde çalışan bir kişi tarafından son derece samimi açıklamalar yapıldı. Müşterilerin en iyi hizmet almak için yapması gerekenler konusunda bazı detaylara girmiş olması dikkatlerden kaçmadı.

İYİ HİZMET ALMAK İÇİN O AYRINTILARA DİKKAT EDİN

Yabancı bir fast food zincirinin ülkemizde de ciddi oranda şubesinin olduğu biliniyor.  Bunun üzerine bir çalışan tarafından yapılan samimi itiraflar herkesi yakından ilgilendiriyor. Çalışana göre içecekleri buzlu istemek hijyen açısından son derece yanlış. Özellikle buzun sudan yapılmadığını, makineler tarafından yapıldığını ancak makinelerin sanıldığı gibi temiz olmadığını dile getirdi. Gerekli temizliklerin sürekli yapılmamasından dolayı buz sandığınız şeyin hijyenik olmadığını ve çeşitli hastalıklara davetiye çıkarabileceğini anlattı.

Patatesleri ile meşhur olan restoran zincirinde kalabalık saatlere dikkat edilmesi gerektiği aksi takdirde beklenildiği kadar iyi hizmet alınamayacağı ifade edildi. Bununla birlikte patates alırken yeni kızartılması konusunda özellikle uyarıların yapılması gerektiğini, aksi takdirde daha önce kızartılmış ve tuzlanmış olan patateslerin taze görünmesi için yağa batırılıp çıkarıldığını anlattı. Böylece ünlü fast food zincirinin yapmış olduğu hileler gün yüzüne çıkarılmış ve tüketiciler uyarılmış oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum