Takside Tecavüz Olayında Şok İddialar! Genç Kadının İfadeleri Ortaya Çıktı

İstanbul'da geçtiğimiz kasım ayında bir eğlence mekanından çıktıktan sonra taksiye binen genç kadın şüpheli şoför tarafından tecavüze uğradığını öne sürerek şikayetçi oldu. Şüpheli taksici hakkında soruşturma kapsamında hapis cezası istenirken olayla ilgili ifadede Yolda seyir halinde oldukları sırada taksicinin aracı durdurdu ve kendisine arka koltuğuna geçerek burada tecavüz ettiğini söyledi.

Takside Tecavüz Olayında Şok İddialar! Genç Kadının İfadeleri Ortaya Çıktı
Editör: Haberra
22 Nisan 2019 - 09:09

Geçtiğimiz kasım ayında İstanbul'da meydana gelen olayda bir eğlence mekanından çıktıktan sonra taksiye binen genç kadını şüpheli şoför Fatih K. tarafından kendisine tecavüz edildiğini öne sürdü. Genç kadın iddiaları üzerine başlatılan soruşturma kapsamında şüpheli takside hakkında hazırlanan iddianamede hapis cezası istendi.

KADININ İFADELERİ ORTAYA ÇIKTI

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede sürekli kadının ifadelerine de yer verildi. Genç kadın korkunç olayı şu ifadelerle anlattı;
"Müşteki, geçtiğimiz Kasım ayında arkadaşları ile birlikte Beyoğlu'nda bir eğlence mekânından çıktı. Gece saat 01:00-01:30 sıralarında arkadaşı kendisini yakında bulunan bir ticari taksiye bindirdi. Yolda ilerledikleri sırada taksi şoförü olan 40 yaşındaki şüpheli Fatih K. bir şey isteyip istemediğini sordu. Bunun üzerine genç kadın 'hayır' dedi. Şüpheli bir süre sonra ön yolcu koltuğunda oturan müştekiyi elle taciz etmeye başladı. Alkollü olduğu için tam olarak durumlarını anlamadığını ileri süren müşteki, daha sonra şüphelinin aracı durdurduğunu ve arka koltuğa geçirdiğini, şüphelinin de yanına oturduğunu, alkollü olduğu için ve şüphelinin elleriyle bileklerini tutarak karşı koymasını engellediğini, şüphelinin kendisine tecavüz ettiğini ileri sürdü. Ardından şüpheli tarafından taksiden indirildiğini ve yanındaki cep telefonunu, cüzdanını ve paralarını alarak kaçtığını iddia etti. Bu esnada yoldan geçmekte olan bir başka ticari araca binerek şüpheliyi takip etmeye çalıştıklarını, ancak Fatih K.'nin aracını trafikte gözden kaybettiklerini ileri sürdü ve şüpheliden şikâyetçi oldu.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum