Survivor 2019 'a Katılacak ilk İsim MasterChef Türkiye Yarışmasının En Dikkat Çeken İsmi Murat Özdemir Oldu

Acun Ilıcalı'nın Fenomen programı Survivor 2019’un ilk yarışmacısı açıklandı. Daha önce Yemekteyiz programına katılan ve ardından da şu anda hala TV8 de devam eden Master Chef Türkiye programında dikkat çeken isimlerden olan Murat Özdemir Survivor yeni sezon yarışmacılarından ilçe oldu.

Survivor 2019 'a Katılacak ilk İsim MasterChef Türkiye Yarışmasının En Dikkat Çeken İsmi Murat Özdemir Oldu
Editör: Haberra
17 Ekim 2018 - 10:11

Survivor 2019 yarışmacıları herkes tarafından merak edilirken ilk yarışmacı açıklandı. Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor 2019 yarışmasında mücadele edecek ilk yarışmacı daha önce Yemekteyiz yarışmasında adını duyuran ve şu anda da Master Şef Türkiye yarışmasında oldukça adından söz ettiren Murat Özdemir Survivor 2019’da Türkiye takımında mücadele edecek.

TÜRKİYE YUNANİSTAN OLACAK

Acun Ilıcalı Geçtiğimiz günlerde Survivor 2019 formatı hakkında verdiği bilgilerde buyur 'Türkiye-Yunanistan' formatında mücadele olacağını söylemişti. Şu anda Master Şef yarışmasında yarışan ve adından sıkça söz ettiren Murat Özdemir Survivor 2019 da mücadele edecek ilk yarışmacı oldu. 

YEMEKTEYİZ’DEN KOVULMUŞTU

Daha önce Yemekteyiz programında yarışan ve agresif tavırları nedeniyle sunucu Onur Büyüktopçu tarafından programdan kovulan Murat Özdemir tv8'in yeni sezon projesi olan  'MasterChef'e katılmış ve en dikkat çeken isimlerden olmuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum