Sermayesiz İş Fikirleri 2018

Sermayesiz iş kurmak Girişimciler için en büyük arama kaynağıdır. Peki, sermayesiz iş fikirleri 2018 yılında nelerdir?

Sermayesiz İş Fikirleri 2018
Editör: Haberra
31 Ekim 2018 - 21:24

Kendi işinin sahibi olmak herkesin hayali Fakat yeterli miktarda sermaye bulmak bir hayli zor. Özellikle günümüz şartlarında sermayesiz iş fikirleri listesi girişimciler için oldukça uygun fırsatlar sunuyor. Elbette hiç sermaye koymadan Bir işe girmek oldukça zor fakat yine de yapabileceğiniz iş fırsatları yok değil. Bugün sizlere hiç sermaye koymadan ya da düşük sermaye ile yapabileceğiniz iş fırsatlarını listeledik.

Sermayesiz iş fikirleri 2018 yılında da Google üzerinden en çok arananlar listesinin en başında yer alıyor. Eğer siz de kendi işinizin sahibi olmak ve sermayesiz iş kurmak istiyorum diyorsanız Bu listede yer alan iş fikirleri size bir fikir verebilir.

SERMAYESİZ VE YÜKSEK KAR GETİREN İŞ FİKİRLERİ

Sermayesiz işler nelerdir diyenler için işte liste;

1. Stand Kurmak:

Sermayesiz olarak 2018 yılında yapabileceğiniz en iyi işlerden biri stant kurarak satış yapmak. Şekerleme hediyelik eşya Popcorn gibi farklı ürünleri bu saatlerde satabilirsiniz. Mesela son yıllarda pilav midye tezgahı ve kumpir tezgahı gibi sektörlerde çok ilgi görüyor.

2. Fidan Yetiştiriciliği:

Sermayesiz en karlı iş fikirleri denilince akla ilk gelenlerden biri de Fidan yetiştiriciliği. Bu duruma Müsait bir eviniz varsa Bahçenizde Fidan büyüterek para kazanabilirsiniz. Fidanları yetiştirdikten ve dikilecek seviyeye getirdikten sonra toplu olarak satışını yapabilirsiniz.

3. Emlakçı Açmak:

Sermayesiz işler forum yaz sonlarında da en çok tartışılan konulardan biri. Freelance emlak işi yaparak para kazanabilirsiniz Fakat bunun cezai yaptırımları olabileceğini gözü önünde bulundurmanız da yarar var.

4. Çiğ Köfteci Açmak

Her ne kadar sermayesiz olmasa da düşük Bütçe ile yapabileceğiniz başka bir iş fikri ise Çiğköfteci açmak. Sadece 5000 lira gibi bir bütçe ayırarak çiğköfte dükkanı Açabilir ve satış yaparak para kazanabilirsiniz.

5. Danışmanlık Hizmeti

İş fikirleri girişimcilik denilince akla gelen son yıllardaki en iyi iş fırsatlarından biri de danışmanlık hizmeti. Uzman olduğunuz bir konuda danışmanlık hizmeti vererek Para kazanma yollarını deneyebilirsiniz.

Sermayesiz işler 2018 yılında bu şekilde. Elinizde olan düşük sermayeli değerlendirmek ya da hiç sermaye koymadan kendinize Yeni iş kurmak için sitemizi düzenli olarak takip edebilirsiniz.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum