Sakarya Şehidine Ağladı

Daha hayatının baharında olan Piyade Uzman Çavuş Ömer Özdemir, Hakkari’de görev yapmaktaydı.

Sakarya Şehidine Ağladı
Editör: Haberra
30 Eylül 2018 - 12:39

Daha hayatının baharında olan Piyade Uzman Çavuş Ömer Özdemir, Hakkari’de görev yapmaktaydı. TSK tarafından Kuzey Irak’ta yapılan arama ve tarama çalışmalarına katılan Uzman Çavuşumuz Ömer Özdemir, mayın patlaması neticesinde şehit düştü. Şehidimizin Sakarya’nın Hendek ilçesinde yaşayan ailesi acı haberin kendilerine ulaşmasıyla yıkıldı.

25 yaşındaki şehidimiz Piyade Uzman Çavuş Ömer Özdemir, Hakkari’ye bağlı birlikte görev yaparken TSK tarafından Kuzey Irak’ta gerçekleştirilen arama ve tarama çalışmalarına katıldı. Arama tarama çalışmaları yapıldığı esnada Piyade Uzman Çavuş Ömer Özdemir’in üzerine bastığı mayın patlayınca Uzman Çavuşumuz olay yerinde şehit düştü.

Şehidimizin Hendek ilçesine bağlı Aktefek Mahallesinde yaşayan ailesine acı haberi Hendek Kaymakamı Orhan Burhan, Hendek İlçe Jandarma Komutanı Deniz Kün ve beraberindeki heyet verdi.

Piyade Uzman Çavuş Ömer Özdemir’in şehit düştüğü haberi şehidimizin annesi Fatma Özdemir başta olmak üzere tüm yakınlarının ve milletimizin yüreğini dağlarken, şehidimizin 1 ay evvel 25 yaşındaki Yağmur Özdemir ile hayatını birleştirdiği öğrenildi.

Şehidimizin cenazesi bugün Hendek İlçesi Aktefek Mahallesindeki Karadere Camiinde öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra toprağa verildi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum