NASA'dan Bomba İddia! Uzaylılar Dünyaya İndi

ABD Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi'nde (NASA) çalışan bilim insanı Silvano P. Colombano, Yaptığı açıklama ile herkesi şok etti. Bilim insanı uzaydaki akıllı yaşam formlarının dünyayı ziyaret etmiş olabileceğini öne sürdü. Silvano P. Colombano, açıklamasının devamında şu anda dünyada akıllı yaşam formlarının hala bulunuyor olabileceğini söyledi.

NASA'dan Bomba İddia! Uzaylılar Dünyaya İndi
Editör: Haberra
04 Aralık 2018 - 19:39

ABD Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) Akıllı Sistemler Bölümünde çalışan bilim insanı Silvano P. Colombano, Dünyanın uzaydaki akıllı yaşam formları tarafından hâlihazırda ziyaret edilmiş olabileceğini ve Aynı zamanda şu anda da Dünya dışı akıllı yaşam formlarının hala dünyada olabileceğini iddia etti.
Colombano, Dünya dışı yaşam hakkındaki mevcut bakış açısının çok zor olduğunu belirterek Üstün özellikleri olan yabancı bir insan formunda dünyaya yapılmış bir ziyareti gözden kaçırmış ve bunun, "geleneksel karbon temelli yaşamdan" çok farklı olabileceğini iddia etti. 

"İNSAN TEKNOLOJİSİNİN ÇOK ÖTESİNE GEÇMİŞ OLABİLİRLER"

Colombano  "Decoding Alien Intelligence" konferansında yaptığı sunum sırasında bu son derece küçük ve zeki varlıkların insan teknolojisinin çok ötesine geçmiş ve hatta Yıldızlar arası yolculukta ustalaşmış olabileceği iddiasında da bulundu. Insan medeniyetindeki teknolojik gelişmenin yaklaşık 11 yıl önce başladığını ve sadece son 500 yıl içerisinde bilimsel yöntemlerin yükselişinin gözlendiğini hesaba kalktıklarında gelecek 1000 yıl boyunca bile teknolojik gelişimi öngörmenin çok da mümkün olmayacağını dile getirdi. Radyo dalgalarının da gelecek zaman içerisinde güncelliğini getirebileceğini söyleyen bilim insanı, En güvenilir teorilere dayanarak fizikçileri "UFO olgusunu çalışmaya değer görmek" için "spekülatif fizikle" uğraşmaya davet etti.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum