Müge Anlı ile Tatlı Sert Bugün Neler Oldu - 4 Ekim Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Gelişmeler

Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Ekim canlı yayında bugün yaşanan gelişmeleri sizlere haberimizden aktaracağız. Gündemde oldukça önemli konuların bulunduğu canlı yayında Cemre aranıyor. Ayrıca Berzan Akkuş olayında yaşanan son gelişmeler de aktarılmaya devam ediliyor. Peki, 4 Ekim Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölümde neler yaşandı? Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün son bölümde yaşanan gelişmeler neler?

Müge Anlı ile Tatlı Sert Bugün Neler Oldu - 4 Ekim Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Gelişmeler
Editör: Haberra
04 Ekim 2018 - 17:59

Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün yine gündemin nabzını tutmaya devam ediyor. 4 Ekim hayvanlar günü nedeniyle Müge Anlı bugün stüdyoya horozları ile birlikte geldi. Hayvanların korunmasına ve sevilmesini dikkat çeken ünlü gazeteci daha sonra gündemdeki konulara geçti. Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Ekim gündeminde ise 16 ağustos'tan bu yana koyup olan Cemre Korkmaz var. Dün canlı yayına telefonla bağlananların ihbarı üzerine harekete geçilmişti Fakat o kızın Cemre olmadığı anlaşıldı. Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Ekim 2018 canlı yayında yaşananlar haberimizde…

Müge Anlı 4 Ekim 2018 yeni bölümde en çok merak edilen Konulardan biri Mart ayında Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde kaybolan 14 yaşındaki Berzan Akkuş.  Mart ayından bu yana haber alınamayan Berzan Akkuş'u kaçırdığı iddia edilen enişte Ali Rıza Eraslan İnterpol tarafından İran'dan alınarak Türkiye'ye getirildi. Ali Rıza Eraslan ifadesinde Berzan Akkuş'a ilişkin bir şey söyledi mi? işte Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölümde yaşananlar...

CEMRE FATİH’İN YANINDA MI?

İstanbul Sefaköy'de bulunan evlerinden kaçan 16 yaşındaki Cemre Korkmaz hakkında bugün flaş bir gelişme yaşandı. Cemre'nin Sevgilisi olduğu söylenen Fatih daha önce genç kızın nerede olduğunu bilmediğini söylemişti Fakat bugün halası telefonla programa ya bağlanarak genç kızın Fatih'in yanında olduğunu iddia etti. Fatih ise bu iddiaları kabul etmedi ve halasının yalan söylediğini savundu.

BERZAN AKKUŞ NEREDE?

Ağrı Doğubeyazıt'ta Mart ayında eniştesi Ali Rıza Eraslan tarafından kaçırıldığı iddia edilen Berzan Akkuş'tan ise hala bir haber yok. İnterpol tarafından yakalanarak Türkiye'ye getirilen Ali Rıza Eraslan'ın Berzan hakkında bir şeyler söylemesi bekleniyor. Diğer yandan bugün telefonla Müge Anlı ile Tatlı Sert programına bağlanan Ali Rıza Eraslan’ın Ailesi ise Akkuş ailesinin suçladı ve onların da kendi çocuklarını kaçırdığını öne sürdü.

YORUMLAR

  • 0 Yorum