Müge Anlı ile Tatlı Sert 9 Nisan 2019 Canlı Yayında İtiraf: "Oğlumun Beni Cinsel Anlamda İstismar Etmesinden Korktum"

Müge Anlı ile Tatlı Sert 9 Nisan 2019 canlı yayında yeni bir cinayet itirafı daha geldi. Psikolojik sorunları ve öfke problemi olan Engin Karakollu'nunbabası Arif Karakollu, Canlı yayında oğlunu öldürdüğünü itiraf etti. Çok pişman olduğunu söyleyen baba, Kendisini koruması gerektiğini ve oğlunun kendisini cinsel anlamda istismar etmesinden korktuğu için öldürdüğünü anlattı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert 9 Nisan 2019 Canlı Yayında İtiraf: "Oğlumun Beni Cinsel Anlamda İstismar Etmesinden Korktum"
Editör: Haberra
09 Nisan 2019 - 10:00

Müge Anlı 9 Nisan 2019 canlı yayınına katılan  Arif Karakollu, 34 yaşındaki oğlunu 15 ay önce öldürdüğünü itiraf etti. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuran anne ve abla çocuklarının 15 aydır kayıp olduğunu ve en son babası ile birlikte görüldüğünü söylemişti.
Canlı yayın sırasında açıklama yapacağını ve eşin ile kızının stüdyodan çıkarılmasını İstediğini söyleyen Baba Arif Karakollu, Daha sonra cinayeti itiraf etti. Müge Anlı "Arif amca, Engin hayatta mı?" dedi. Arif Bey, "Hayatta değil." yanıtını verdi. Açıklamasında "Her gün geliyordu, psikolojik sorunu vardı. Psikolojik sorunları vardı. Her gece gelip sorun çıkartıyordu. En son gece üçte geldi. Beni tehdit etti.  Oğlumun beni cinsel anlamda istismar etmesinden korktum" dedi.

Arif Karakollu şunları söyledi:

"Her gün gelip beni tehdit ediyordu. Kendimi korumak için tüfeğim yatağımın altında yatıyordum. Onu döşünden tek kurşunla vurdum. Hemen öldü. Sonra onu mandıranın kenarına gömdüm. Toprağı 1 metre falan kazdım. Üzerini de samanlarla örttüm. Ben bunlardan önce size başvurup anlatacaktım ama onlar benden önce davrandı. Huzurlu uyuyamıyorum. Pişmanım ama mecbur kaldım."

YORUMLAR

  • 0 Yorum