Müge Anlı ile Tatlı Sert 5 Ekim 2018, Berzan Akkuş Nerede?

Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün haftanın son gününde bir kez daha izleyiciyle buluşuyor. Hafta içi her gün ekranlara gelen reyting rekortmeni programda hala Berzan Akkuş aranıyor. 14 yaşındaki Berzan’dan Mart ayından bu yana haber alınamazken Ailesi perişan bir şekilde Türkiye'ye getirilen Ali Rıza Eraslan'ın vereceği ifadeyi bekliyor. İşte Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölümde yaşananlar…

 Müge Anlı ile Tatlı Sert 5 Ekim 2018, Berzan Akkuş Nerede?
Editör: Haberra
06 Ekim 2018 - 11:39

Müge Anlı ile Tatlı Sert 5 Ekim 2018 haftanın son gününde bugün yine izleyicilerin karşısında. Bugün de Müge Anlı'nın bir numaralı gündem maddesi kayıp Berzan Akkuş. Mart ayında Ağrı'nın Doğubeyazıt ilçesinde kaybolan ve eniştesi Ali Rıza Eraslan tarafından kaçırıldığı düşünülen 14 yaşındaki Berzan Akkuş nerede? İnterpol tarafından yakalanarak Türkiye'ye getirilen enişte Ali Rıza Eraslan ifadesinde ne söyledi? İstanbul Küçükçekmece Sefaköy’deki evlerinden kaçan 16 yaşındaki Cemre sevgilisi Fatih'i yanında mı? 95 yaşındaki Hasan Kalkan, kayıp mı yoksa öldürüldü mü? Kars'ın Kağızman ilçesinde Kayıt olduktan 1 hafta sonra cansız bedeni bulunan Sedanur Güzel’in otopsi raporu çıktı mı? Bütün bu sorular cevap arıyor.

Müge Anlı 5 Ekim 2018 yeni bölümde Bugün yine gündemin Önemli konularda izlemeye devam ediyor. Türkiye'ye ekran başına kilitleyen başarılı gazeteci Müge Anlı'nın sunumuyla ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün yaşananlar haberimizin devamında sizleri bekliyor...

KAYIP CEMRE’DEN YENİ İZ

İstanbul Sefaköy'de bulunan evlerinden saçan ve bir daha da kendisinden haber alınamayan Cemre Korkmaz ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Cemre'nin Sevgilisi olduğu öğrenilen Fatih'in halası önceki gün telefonla bağlanarak Cemre'nin Fatih'in yanında olduğunu ve annesinin gelini olarak tanıttığını söylemişti. Bugün ise telefonla bağlanan bir kişi Cemre'nin kendisinde fotoğrafları olduğunu ve Fatih ile birlikte köye geldiklerini el ele dolaştıklarını söyledi. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına gönderilen fotoğrafları inceleyen anne Bunun kızı olduğunu kabul etti.

ESMA VE ÇELİŞKİLİ AÇIKLAMALARI

Trabzon'da kaybolan 95 yaşındaki Hasan Kalkan’ı arama çalışmaları da sürüyor. Müge Anlı dün yayından sonra Esma ile yapılan konuşmaları bugün yayınladı. Fakat Esma'nın çelişkili açıklamaları ile şüpheleri üstüne çekme çabaları devam ediyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum