Müge Anlı ile Tatlı Sert 27 Eylül Perşembe Canlı Yayını - Sedanur Güzel'in Katili Bulundu mu?

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve gündeme damga vuran program Müge Anlı ile Tatlı Sert 27 Eylül Perşembe canlı yayın ile Bugün bir kez daha ekranlarda. Başta Sedanur güzel olayı olmak üzere birçok konuyu canlı yayında işleyen Müge Anlı, toplumun vicdanının nabzını tutmaya devam ediyor. İşte Müge Anlı ile Tatlı Sert 27 Eylül son bölümde yaşananlar…

Müge Anlı ile Tatlı Sert 27 Eylül Perşembe Canlı Yayını - Sedanur Güzel'in Katili Bulundu mu?
Editör: Haberra
27 Eylül 2018 - 06:50

Kars'ın Kağızman ilçesi Fazlı köyünde bir çocuğun daha cinayete kurban gitmesi ile Türkiye'nin vicdanına ve yüreğine ateş düştü. Leyla Aydemir cinayetinin acısı daha geçmeden bu defa da Sedanur güzel den acı haber geldi. Sedanur arama çalışmaları devam ederken küçük çocuğun anne ve babası Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayında katılmış Bu da birçok kişinin tepkisini neden olmuştu. Olayla ilgili olarak daha önce Ertan B. tutuklanmış, Daha sonra da stüdyoyu konuk olan Himmet Uç Jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınmıştı. Peki, Müge Anlı 27 Eylül son bölümde Sedanur Güzel’in katili bulundu mu?

27 Eylül Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayında Sedanur Güzel’in katilinin bulunması için yoğun çaba harcanıyor. Sedanur’un ortadan kaybolduğu gün köyde oldukları belirlenen Ertan B.’nin kardeşleri Özcan ve Torun B. Birbirlerine mi koruyor? İşte bütün Bu soruların yanıtını Müge Anlı ile Tatlı Sert 27 Eylül canlı yayınında...

ÖZCAN B. VE TORUN B. NE SAKLIYOR?

Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayına katılma ile başlayan Ertan B.'nin kardeşleri Özcan B. ve Torun B. hakkında da birçok iddia gündeme gelmeye devam ediyor. Müge Anlı,  Bu iki Kardeşin o gün köyde olmalarına rağmen neden köyde olduklarını sakladığını araştırıyor. O gün sabah saatlerinde kahvaltı yaptıklarını ve daha sonra ağabeylerinin evden çıktığını söyleyen kardeşler Ertan B.’nin Kahvaltı yapıp yapmadığını ise Hatırlamadığını söylüyor. Müge Anlı ise bu iki kardeşin ve ailelerinin yaptığı açıklamalarının birbirini tutmadığını savunuyor.

KÖYDE ONLARI GÖREN ÇOCUK TANIK VAR?

Diğer yandan o gün iki kardeşi köyde gördüğünü söyleyen bir çocuk Tanık ortaya çıktı. ATV'ye konuşan çocuk tanık,  Torun B.'nin kısa şort giydiğini, Özcan B.'nin de elinde kırmızı bir poşet bulunduğunu ve ikisini de boş arazide gördüğünü söyledi. Fakat iki kardeş başka tanıklar da olmasına rağmen çocuğun söylediklerini yalanladı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum