Müge Anlı'da cinayet itirafı! Kocasını öldürdüğünü itiraf etti!

Günlerdir Müge Anlı'da tartışılan Ali Toprak cinayeti aydınlığa kavuştu. Ali Toprak'ın eşi Alime Toprak, cinayeti itiraf etti.

Müge Anlı'da cinayet itirafı! Kocasını öldürdüğünü itiraf etti!
Editör: Cihan Kayalı
22 Ocak 2021 - 13:56
Antalya'da sahibi olduğu serada cansız bedeni bulunan Ali Toprak'ın cinayetine ilişkin sır perdesi aralandı. Ali Toprak'ın eşi Alime Toprak cinayeti işlediğini canlı yayında itiraf etti. Alime Toprak, eşinin kendisine ve çocuklarına işkence ettiğini belirterek "Kocamı öldürerek çocuklarımı korudum" dedi.

ALİ TOPRAK'IN EŞİ ALİME TOPRAK CİNYETİ İTİRAF ETTİ!

Ekranların sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, her bölümünde başka bir gizemi ve vakayı çözmeye devam ediyor. Programda son olarak Ali Toprak cinayeti güneme getirilmiş ve programa katılan eşi Alime Toprak eşinin cesedini nasıl bulduğunu ve yaşananları anlatmıştı. İlk bölümlerde cinayeti kendisinin işlemediğini başkasının işlediğini belirten Alime Toprak son olarak dayanamayarak cinayeti itiraf etti.

"KOCAMI ÖLDÜREREK ÇOCUKLARIMI KORUDUM"

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, Ali Toprak cinayetiyle ilgili olarak yeni gelişmeler yaşandı. Toprak'ın eşi Alime Toprak canlı yayında cinayeti itiraf etti. "Kocamı öldürerek çocuklarımı korudum" diyen Toprak, eşinin kendisine ve çocuklarına işkence ettiğini belirterek "Ben öldürmesem o beni öldürecekti" ifadesini kullandı.

TUTARSIZ CEVAPLAR!

Serada ölü bulunan Ali Toprak'ın cinayetinin aydınlatılmasına yönelik deliller toplanmaya devam ederken, eşi Alime Toprak da stüdyodaydı. Toprak, Anlı ve ekibinin kendisine yönelttiği sorulara tutarsız yanıtlar vererek şüpheleri üstüne çekmişti.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum