Kuaförüm Sensin Gözde Kansu kimdir? Gözde Kansu yarışamadan neden ayrıldı?

Show TV ekranlarının hafta içi her gün yayınlanan ve izlenme rekorları kıran gündüz kuşağı programı Kuaförüm Sensin’in sevilen sunucusu Gözde Kansu yarışmaya veda etti.

Kuaförüm Sensin Gözde Kansu kimdir? Gözde Kansu yarışamadan neden ayrıldı?
Editör: Sema Topbaş
11 Ağustos 2020 - 13:14

Show TV ekranlarının hafta içi her gün yayınlanan ve izlenme rekorları kıran gündüz kuşağı programı Kuaförüm Sensin’in sevilen sunucusu Gözde Kansu yarışmaya veda etti. Enerjisi ve pozitif yaklaşımlarıyla kısa sürede herkesin gönlünde taht kuran Gözde Kansu, 7 Ağustos 2020 Cuma gününde yarışmaya veda ettiğini açıklayarak herkese büyük bir şok yaşattı.

Kuaförüm Sensin Yeni Bölümleri Neden Yayınlanmıyor?

Show TV’de ekrana gelen ve jüri üyelerindeki değişiklik sonrasında daha geniş bir izleyici kitlesine ulaşan Kuaförüm Sensin’in yeni haftasında yeni bölümleri yayınlanmıyor. Show TV yayın akışında yer alan programın takipçileri bunun sebebini araştırmaya koyulurken programın yayınlanmama sebebinin henüz yeni bir sunucu belirlenememiş olması olarak belirtildi. Gözde Kansu’nun vedasının ardından henüz yarışmayı sunacak yeni bir isimle anlaşılmadığı öğrenildi.
Kuaförüm Sensin

Gözde Kansu Kimdir?

23 Ağustos 1980 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Gözde Kansu, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olan Kansu, ilk oyunculuk deneyimini Çiçek Taksi dizisinde yaşamıştır. Bunun ardından 2007 yılında ekrana gelen Dudaktan Kalbe adlı dizide rol alan ünlü oyuncu, Haylaz Babam, Kurşun Yarası, Yeter Anne, Canım Benim, Ayrılsak da Beraberiz, Üzgünüm Leyla, En Son Babalar Duyar, Abuzer Kadayıf, Medcezir, İçerde, Cemile, Mürüvvetsiz Mürüvvet, Al Yazmalım, Ankara’nın Dikmeni, Aşk Üçgeni, Sen Anlat Karadeniz, Issız Adam, Bahar Dalları, Neşeli Hayat, Hanımın Çiftliği, Kutsal Bir Gün gibi çok sayıda dizi ve filmde rol üstlendi. 
Gözde Kansu

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum