Kuaförüm Sensin 15 Eylül 2020 günün birincisi hangi takım oldu?

Çiğdem Batur’un muhteşem sunumuyla ekrana gelen Kuaförüm Sensin’de yeni hafta yine en heyecanlı konseptler ve en hünerli yarışmacılarla devam ediyor.

Kuaförüm Sensin 15 Eylül 2020 günün birincisi hangi takım oldu?
Editör: Sema Topbaş
15 Eylül 2020 - 14:43 - Güncelleme: 15 Eylül 2020 - 15:05

Çiğdem Batur’un muhteşem sunumuyla ekrana gelen Kuaförüm Sensin’de yeni hafta yine en heyecanlı konseptler ve en hünerli yarışmacılarla devam ediyor. Bugün dans konseptiyle jürinin karşısına geçen yarışmacıların aldıkları toplam puanlar ve günün birinci olan takımı merakla araştırılıyor. Peki, Kuaförüm Sensin 15 Eylül 2020 Salı gününün puanları açıklandı mı? Kuaförüm Sensin 15 Eylül 2020 Salı gününün birincisi hangi takım oldu? İşte detaylar…

Kuaförüm Sensin’de Dans Konsepti

Ekranların en çok izlenen gündüz kuşağı programları arasında olan Kuaförüm Sensin’de bugün dans konsepti yer aldı. Yarışmacılar modelleri ile birlikte dans konseptine uygun saç, makyaj ve kıyafet tercihinde bulundu. Yeni haftanın ilk gününden itibaren tüm takımların modellerinde değişikliğe gidilirken jüri üyeleri arasına Fatih Ürek dahil oldu ve Kuaförüm Sensin’in yeni haftası sürprizlerle başladı.

Kuaförüm Sensin 15 Eylül 2020

Kuaförüm Sensin 15 Eylül 2020 Puanları

Show TV’nin sevilen yarışması Kuaförüm Sensin’de bugünün puan tablosu açıklandı. Yarışmacılar bugün yine birbirlerine çok yakın puanlarla günü tamamlarken bir takım 20 tam puan alarak günü birincilikle bitirdi. Kuaförüm Sensin yarışmacılarının bugünkü puanlarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Yasin-Yağmur-Merve 17

Taner-Aslı-Zümrüt 20

Eylem-Meltem-Şerife 12

Tayfun-Serap-Öznur 11

Kuaförüm Sensin 15 Eylül 2020 Hangi Takım Birinci Oldu?

Kuaförüm Sensin’de bugün jüri üyelerinden en yüksek puanı alarak birinci olan takım puan tablosunun açıklanmasıyla belli oldu. Bugünün konseptini en başarılı şekilde yerine getiren ve jüri üyelerinden 20 tam puan alan Taner-Aslı-Zümrüt günü birincilikle tamamlarken rakiplerine göre en düşük puanda kalan Tayfun-Serap ve Öznur toplam 11 puanla günü sonuncu sırada bitirdi. Kuaförüm Sensin yepyeni konseptleri ve en rekabetli bölümleri ile hafta içi her gün saat 12.00'da Show TV'de.

Kuaförüm Sensin Jüri Üyeleri

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum