Korkunç Olay! Kız Arkadaşı ile Arabada Otururken Babası Omuzuna Falçata Saplayınca…

Arkadaşı ile birlikte arabada oturduğu sırada babasının omuzuna falçata saplanması sonucu araçla babasının sürükleyen genç site duvarına çarparak durdu.

Korkunç Olay! Kız Arkadaşı ile Arabada Otururken Babası Omuzuna Falçata Saplayınca…
Editör: Haberra
11 Haziran 2019 - 13:57

Otomobil ve duvar arasında kalan baba hayatta kalma mücadelesi verirken; oğlu ve kız arkadaşının tedavisi ise devam ediyor.
Aydın'ın Efeler ilçesinde bulunan kapalı pazar yerinde Bugün saat 14.00 sıralarında meydana gelen olayda,  Aydın Sağlık Meslek Yüksek Okulu'ndan mezun olan 19 yaşındaki Hasan K.  bugün yapılacak olan mezuniyet gecesi öncesinde araç kiralayarak kız arkadaşı 19 yaşındaki Aynur B. ile dolaşmaya başladı.

OĞLUNU GÖRÜNCE ÇILGINA DÖNDÜ

Hurdacılık yaparak hayatını kazanan baba İsmet K., Fatih Kapalı pazar yerinde Mola verdikleri sırada araç içerisinde oturup sohbet eden oğlunu gördü. Daha önce de aralarında tartışma olduğu iddia eden baba ve oğul arasında bir kez daha kavga çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine baba elinde bulunan falçatayla otomobilin sürücü koltuğunda oturan oğlunun solumuzda sakladı. Bir anda kanlar içerisinde kalan genç arabanın camını kapatmayı çalışırken gaza bastı.
Yarısı kapanan cam arasında sıkışan Baba otomobil ile birlikte sürüklendi. Otomobil büyük bir hızla Kapalı Pazar yerinden tutarak Kapının karşısında bulunan sitenin beton duvarına çarparak durdu. Araç ve duvar arasında sıkışan Baba başından ağır yaralandı. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum