Kız Arkadaşını Görmeye Gitti Başına Gelmeyen Kalmadı

İstanbul'dan Adana'ya kız arkadaşını görmeye giden genç dönüş yolunda yanlış yola sapında 3 kişi tarafından gasp edildi. Neye uğradığını şaşıran gencin yardımına polisler koştu.

Kız Arkadaşını Görmeye Gitti Başına Gelmeyen Kalmadı
Editör: Haberra
12 Ocak 2019 - 07:23

İstanbul'da oturan 24 yaşındaki Birol Ayaz bir süredir birlikte olduğu kız arkadaşını görmek için Adana'ya gitmeye karar verdi. Uçakla başladığı yolculukta akşam tekrar İstanbul'a dönmek üzere plan yaptı. Adana'ya giden genç kız arkadaşıyla güzel bir gün geçirdi. Ardından akşam olunca kız arkadaşından ayrılarak tekrar havalimanına gitmek üzere yola çıktı. 

Yaya olarak çıktığı yolda bir süre boyunca yürüdü. Bunun üzerine yolunu kaybetti. Seyhan ilçesi Hürriyet Mahallesine gelen genç birden yolunu kaybetti. Ancak yanlış girdiği yol büyük bir korkuya sebep oldu. Yolu bulamayınca vatandaşlara havalimanına nasıl gideceğini sormak istedi ve yol tarifi aldı. Ardından tekrar yola çıktı.

YANLIŞ YOLA GİRİNCE GASP EDİLDİ

Yola tekrar çıktığı anca karşısına biri çocuk iki kişi çıktı. Yolu kesilen genç neye uğradığını şaşırdı. Eli bıçaklı kişiler tarafından uğradığı gaspın ardından üzerinde bulunan cep telefonu ile 200 lirası alındı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine hemen polis ekipleri çağrıldı. 

Bölgede incelenen kameralar ve görgü tanıkları tarafından verilen eşgal sonrasında gaspı gerçekleştirilen kişiler kısa süre içerisinde yakalandılar. 15 dakikalar bir koşuşturmanın ardından emniyete götürülen kişilerin sorgularının yapılmasının ardından emniyete sevk edildiği öğrenildi. Başına gelmeyen kalmayan genç ise yanlış yola sapınca neye uğradığını şaşırdı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum