Kılıçdaoğlu'ndan yeni ittifak açıklaması! Saadet Partisi'ne cevap!

Saadet Partisi'nin Cumhur İttifakı'na katılacağı, bu konuda görüşmelerin devam ettiğini iddialarına CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Herkes istediği parti ile görüşür. Bizim, dostlarımızla ortak noktamız demokrasi. Biz demokrasiden yana olanlarla birlikte yürümeye devam edeceğiz" dedi.

Kılıçdaoğlu'ndan yeni ittifak açıklaması! Saadet Partisi'ne cevap!
Editör: Cihan Kayalı
13 Ocak 2021 - 12:25
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclis toplantısında, Gaziantep, Elazığ ve Ağrı il başkanlarının görevden alınması kararına yapılan itirazlar hakkında oylama yapıldı. Oylama sonucu her 3 il için de yapılan itirazlar reddedildi.

EKONOMİ MASASI'NA GÖREV

Cumhuriyet'ten Mahmut Lıcalı'nın haberine göre, toplantının basına kapalı bölümünde Kılıçdaroğlu’nun CHP Ekonomi Masası’nın daha çok il ve ilçeye gidip, vatandaşın dertlerini dinlemesi ve sorunlarına çözüm bulması gerektiğini söylediği belirtildi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN ASİLTÜRK ZİYARETİ!

Meclis toplantısında bazı PM (Parti Meclisi) üyeleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Saadet Partisi YİK Başkanı Oğuzhan Asiltürk’ü ziyaret etmesini de gündeme getirdi. Söz konusu değerlendirmeler üzerine Kılıçdaroğlu, "Herkes istediği parti ile görüşür. Her parti farklı bir tüzel kişiliktir. Bizim, dostlarımızla ortak noktamız demokrasi. Biz demokrasiyi savunanlarız. Biz demokrasiden yana olanlarla birlikte yürümeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum