Kadıköy Vahşetinde Yeni Gelişme! Kayıp Baş Bulundu, Kollar Hala Aranıyor

İstanbul Kadıköy'de iki gün önce çöp konteynerinde bulunan kesik bacak cinayetinde Yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Yeni tarafından silahla öldürüldükten sonra cesedi parçalara verilen Rıfat Rıza Öztürk'ün baş kısmı Acıbadem'de bulunan başka bir çöp konteynırında çıktı. Talihsiz adamın kafasının bacaklarının bulunduğu bölgeye yakın bir yerde bulunduğu öğrenilirken eksik kalan kollarını ise arama çalışmaları devam ediyor.

Kadıköy Vahşetinde Yeni Gelişme! Kayıp Baş Bulundu, Kollar Hala Aranıyor
Editör: Haberra
01 Mart 2019 - 08:07

İstanbul Başakşehir'de bulunan bir işyerinde amcasını silahlı öldürerek cesedini parçalayan Fahrettin Öztürk Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alındı ve asayiş şube müdürlüğünde sorguya götürüldü.
Amcası Rıfat Rıza Öztürk'ü silahlı öldürdükten sonra cesedini parçalayarak İstanbul'un çeşitli noktaları attığı ortaya çıkan Fahrettin Öztürk’ün verdiği ifadeler doğrultusunda Cinayet Büro Amirliği ekipleri yürüttüğü soruşturma da cesedin gövdesine uskumruköy mevkiinde Yavuz Sultan Selim Köprüsü yolu üzerinde bulunan Bir refüjde buldu. Ekipler çalışmalarına devam ederken kesilen baş kısmı da Acıbadem'de bulunan bir çöp konteynırında tespit edildi. Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından devam eden soruşturmada Rıfat Rıza Öztürk'ün cesedinin eksik kalan kolları Aranmaya devam ediyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum