İşe Gitmeyen Kadının Evine Gelen Arkadaşları Ölü Buldu

Bursa'da 2 günden bu yana işe gitmeyen ve Arkadaşları aramasına rağmen telefonu açmayan 41 yaşındaki kadın yatağında ölü bulundu.

İşe Gitmeyen Kadının Evine Gelen Arkadaşları Ölü Buldu
Editör: Haberra
15 Mart 2019 - 18:56

Bursa'nın Yıldırım İlçesine bağlı Yiğitler Mahallesi'nde meydana gelen olayda 2 gün işe gitmeyen ve arkadaşlarının aramasına rağmen telefonunu açmayan Sinem Gedik’in arkadaşları meraklarınarak eve geldi ve kontrol etmek istedi. Arkadaşları eve geldikten sonra dakikalarca kapıyı çaldı fakat açılmadı. Kapının açılmaması üzerine arkadaşları Polise haber verdi. Ekipler söz konusu eve gelip içeriye baktıklarında kadının yatakta yaptığını fark etti. Kadın seslere tepki vermeyince kapı kırılarak içeriye giren ekipler kadının öldüğünü tespit etti.
Kadının arkadaşı olayla ilgili polise verdiği ifadede, “2 gündür hem işe gitmiyordu, hem de telefona cevap vermiyordu. Geri dönüş yapmayınca merak edip evine geldi. Önce kapısını ben çaldım, açmayınca polisi aradım. Polis geldikten sonra ben penceresini biraz itince pencere açıldı. İçeri baktığımız zaman yatağında olduğunu gördük. Sese cevap vermeyince kapıyı kırıp içeri girdik ve ekipler öldüğünü tespit etti. Ailesi var, ama evli değildi” dedi.
Savcının yaptığı incelemenin ardından kadının cesedi otopsi yapılmak üzere adli tıp Kurumu'na götürüldü. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum