Havai Fişek Patlatmaya Çalışırken Tüm Parmakları Koptu

Almanya'da yeni yıl eğlenceleri ciddi bir olay olmadan atlatılırken el yapımı bir havai fişek patlatmak isteyen 39 yaşındaki adamın parmaklarının bu esnada koptuğu öğrenildi.

Havai Fişek Patlatmaya Çalışırken Tüm Parmakları Koptu
Editör: Haberra
01 Ocak 2019 - 09:20

Almanya'nın çeşitli bölgelerinde yeni yıl kutlamaları dikkat çekti. Herhangi bir taşkınlığa sebep olmadan bitirilen kutlamalarda istenmeyen olaylarında yaşandığı öğrenildi. Özellikle Batı Berlin kısmında yeni yıl kutlamalarının son derece görkemli olduğu tespit edildi. Pek çok kişinin gece yarılarına kadar eğlendiği eğlencelerde havai fişek gösterileri dikkat çekti. 

Neredeyse şehrin her yerinde patlatılan havai fişekler görsel bir şölenin oluşmasına neden oldu. Yeni yıl kutlamalarına pek çok ünlü sanatçı katılım gösterdi. Polis yetkilileri tarafından yeni yıl sonrası yapılan açıklamalarda herhangi bir taşkınlığın yaşanmadığı dile getirildi. 

HAVAİ FİŞEK PATLATIRKEN PARMAKLARI KOPTU

Almanya'nın Aşağı Sakyonya Eyaleti'nde korkunç bir kazanın yaşandığı öğrenildi. 39 yaşındaki bir kişinin yapılan kutlamalar sırasında havai fişek patlatmak istediği öğrenildi. Ancak yaşanan bir kaza sonrasında el yapımı havai fişek patlatılırken tüm parmaklarının koptuğu öğrenildi. 

Polis tarafından yapılan denetimlerde ruhsatsız olduğu belirlenen tüm silah ve patlayıcılara da el konulduğu öğrenildi. Ruhsatsız silah kullandığı tespit edilen kişilerin polis tarafından işlem yapılmak üzere gözaltına alındığı öğrenildi. Yeni yıl kutlamalarının devam ettiği sırada bir evde yılbaşı partisi yapılırken yangın çıktığı öğrenildi. İtfaiye ekipleri tarafından zaman kaybetmeden duruma müdahale edildi. Havai fişek patlattığı sırda tüm parmaklar kopan genç adamın ise hastanedeki tedavisinin hala devam ettiği öğrenildi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum