Ersin Korkut'tan çok özel açıklamalar! Köpeği Mes'in ölüm haberini nasıl aldı?

Survivor 2020 yarışmasında ünlüler takımında yarışan ve yaşadığı talihsiz sakatlık sebebiyle yarışmadan elenmek zorunda kalan Ersin Korkut, haftalar sonra Survivor Panorama programında çok özel açıklamalarda bulundu.

Ersin Korkut'tan çok özel açıklamalar! Köpeği Mes'in ölüm haberini nasıl aldı?
Editör: Sema Topbaş
29 Haziran 2020 - 14:16

Survivor 2020 yarışmasında ünlüler takımında yarışan ve yaşadığı talihsiz sakatlık sebebiyle yarışmadan elenmek zorunda kalan Ersin Korkut, haftalar sonra Survivor Panorama programında çok özel açıklamalarda bulundu. TV8 ekranlarında canlı olarak yayınlanan Survivor Panorama programına katılan Ersin Korkut, köpeği Mes’in ölüm haberini aldığı anı anlattı.

Ersin Korkut’tan Çok Özel Açıklamalar

Survivor 2020 kadrosunda ünlüler takımında yer alan ve performansı ve esprileriyle izleyicinin büyük beğenisini kazanan Ersin Korkut, Dominik’ten döndükten sonra katıldığı Survivor Panorama canlı yayınında çok özel açıklamalarda bulundu. Eleme konseyinin yayınlandığı gün Acun Ilıcalı’nın evine gittiğini söyleyen Ersin Korkut, eve gittiğinde Mes’in aynısını gördüğünü fakat köpeğinin sakallarından dolayı kendisini tanıyamadığını zannettiğini ifade etti. Acun Ilıcalı’nın kendisine, ‘O senin köpeğin eğil Ersin, bir Yılmaz Erdoğan’ı arar mısın?’ dediğini aktaran ünlü oyuncu, bahçeye çıkarak Yılmaz Erdoğan’ı aradığını söyledi.
Ersin Korkut ve Mes

Herkes Çok Büyük Destek Çıktı

Köpeği Mes’in 13 yaşında olduğunu söyleyen Ersin Korkut, köpeğini bıraktığı kişinin bir sabah kalktığında ölü bulduğunu ve hemen veterinere götürdüklerini ancak Mes’in vefat ettiğini öğrendiğini belirtti. Haberi ilk aldığı günler çok kötü olduğunu anlatan Korkut, ‘Başta Acun abi olmak üzere herkes bana çok destek oldu’ ifadelerine yer verdi.

Elendikten Sonra Neden Ağladı?

Eleme konseyinde yaşadığı duygulardan da bahseden Ersin Korkut, ilk elendiği an köpeğinin öldüğünü bilmediğini, elenen arkadaşlarının yanına gittiğini fakat kimsenin kendisiyle fazla samimi olmadığını söyledi. Bu durum karşısında biraz içerlediğini söyleyen oyuncu, elendikten sonra çektiği videoda ağlama sebebinin bu durum olduğunu belirtti.

Elif’i Destekliyor

Yarışmada takım arkadaşı Elif’le yakınlığıyla bilinen Ersin Korkut, Elif’le abi kardeş gibi olduklarını ve Elif’in şampiyon olmasını istediğini söyledi. Ersin Korkut’un final dörtlüsü ise Elif, Cemal Can, Barış ve Sercan.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum