Erdoğan ve Bahçeli Arasındaki Kritik Görüşmenin Ardından İlk Açıklama: "Cumartesi Açıklayacağız"

Erdoğan ve Bahçeli arasında yapılan ikili görüşmenin ardından AK Parti sözcüsü Ömer Çelik görüşmeye ilişkin açıklama yaptı. AK Parti sözcüsü Ömer Çelik açıklamasında, "Çok olumlu bir aşamada olduğumuzu, daha da olumlu bir aşamaya gideceğimizi ifade edebilirim." ifadelerini kullandı. Ayrıca Ömer Çelik AK Parti'nin Ankara İstanbul ve İzmir başta olmak üzere yerel seçimdeki belediye başkan adaylarına cumartesi günü açıklayacaklarını söyledi.

Erdoğan ve Bahçeli Arasındaki Kritik Görüşmenin Ardından İlk Açıklama: "Cumartesi Açıklayacağız"
Editör: Haberra
21 Kasım 2018 - 16:46

AK Parti sözcüsü Ömer Çelik Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP lideri Devlet Bahçeli arasında yapılan görüşmeye ilişkin,  "Önemli ve verimli bir görüşme yapıldı. Yerel seçimdeki iş birliğiyle ilgili son derece olumlu noktadayız." açıklamasını yaptı.

CUMARTESİ GÜNÜ 40 YERDEKİ ADAYLAR AÇIKLANACAK

AK Parti sözcüsü Ömer Çelik yaptığı açıklamada, "Cumartesi günü Cumhurbaşkanımızın başkanlığındaki tanıtım toplantısında Ankara, İstanbul, İzmir dahil yaklaşık 40 yerdeki adayları ilan edeceğiz."  derken, Yerel seçimlere yönelik AK Parti ve MHP arasında bir ittifak olup olmayacağı konusunda ise, "Genel Başkan Yardımcısı arkadaşlarımız bir araya gelerek, rapor sunacak ardından Genel Başkanlar tekrar bir araya gelecek." ifadesini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum