Ece Erken olaylı aşkı Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile barıştı

Ünlü sunucu Ece Erken ayrıldığı sevgili Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile barıştı. İkili Bodrum’da tatil yaparken görüntülendi.

Ece Erken olaylı aşkı Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile barıştı
03 Temmuz 2020 - 11:19

Ünlü sunucu Ece Erken, Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yaşadığı aşk yüzünden günlerce gündemden düşmemişti. Mahmutyazıcıoğlu’nun evli olduğu dönemde aşk yaşaması günlerce konuşulmuş, hatta Ece Erken’in Söylemezsem Olmaz programından istifa etmesine sebep olmuştu. Ayrılık kararı alarak yollarını ayıran çift, ilişkilerine bir şans daha verdi. Bodrum’da aşk tazeleyen ikili, denizde öpüşürken yakalandı.

Denizde romantik anlar

Ece Erken, yaşadıklarından dolayı yorulduğunu söyleyerek Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yollarını ayırdıklarını duyurmuştu. Geçtiğimiz ay eşinden boşanan Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile Ece Erken tekrar bir araya gelerek, ilişkilerine kaldıkları yerden devam etme kararı aldı. Bodrum'da tatil yapan ikili, Cennet Koyu'nda denize girerek keyifli anlar geçirdi. Denizde romantik anlar yaşayan çift, aşka gelerek öpüştü. Çiftin bu anları objektiflere yansıdı.

Ece Erken ile Şafak Mahmutyazıcıoğlu çifti denizin tadını çıkardıktan sonra, Mahmutyazıcıoğlu'nun teknesinde ki botla ayrılarak akşam yemeğine gitti.

Ne yaşanmıştı

Ünlü sunucu Ece Erken’in geçtiğimiz aylarda evli ve 2 çocuk babası olan avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yaşadığı aşk ortaya çıkmıştı. İkilinin aşk haberlerinin ortaya çıkmasının ardından, Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eşi Benan hanım, Ece Erken’in evlerinin önündeki araçların camlarını kırdığı anların görüntüsünü sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Yaşananlar sonrası günlerce gündemden düşmeyen Erken, moderatörlüğünü yaptığı Söylemezsem Olmaz programından canlı yayında istifa etmişti. İstifa sonrası, Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yaşadığı aşkı sonlandırdığını açıklayan Erken, Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun boşanmasının ardından yeniden barıştı. İkili şimdilerde Bodrum’da aşklarını tazeliyor.


Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Benan Mahmutyazıcıoğlu ile geçtiğimiz ay tek celsede boşandı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum