Çocuk Baygın Bulununca İğrenç Olay Ortaya Çıktı! 5 Yaşındaki Çocuğa Cinsel İstismar

İstanbul Küçükçekmece'de 5 yaşındaki bir kız çocuğunun kimliği henüz belirlenemeyen bir kişi tarafından cinsel istismara uğradığı öne sürüldü. Evinin kapısının önünde baygın şekilde bulunan kız çocuğu hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. 5 yaşındaki çocuğun cinsel istismara uğradığı iddia edilirken amcası yaptığı açıklamada, "Benim bugün haberim oldu. Çocuk şu an yoğun bakımda" dedi.

Çocuk Baygın Bulununca İğrenç Olay Ortaya Çıktı! 5 Yaşındaki Çocuğa Cinsel İstismar
Editör: Haberra
23 Nisan 2019 - 19:40

İstanbul Küçükçekmece Kanarya Mahallesi'nde dün Öğle saatlerinde yaşanan olayda iddiaya göre henüz kimliği belirlenemeyen bir kişi evinin önünde oyun oynayan 5 yaşındaki bir kız çocuğunu karşı da bulunan apartman boşluğuna götürerek cinsel istismarda bulundu. Küçük kız çocuğu Ailesi tarafından kapının önünde kanlar içerisinde baygın şekilde bulunarak hemen hastaneye götürüldü. Ameliyat edilen ve daha sonra yoğun bakıma alınan kız çocuğunun Hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi. Mahalle sakinleri durumu öğrendikten sonra Kanarya Mahallesi'nde olaya tepki için yürüyüş yaptı.

"ÇALIŞANLAR ÖĞLE YEMEĞİNE GİTTİĞİ SIRADA OLMUŞ"

Olayı anlatan bir mahalle sakini, "Dün öğle sıralarında oldu. İnşaatta çalışanların öğle yemeğine gittiği sırada olmuş. Kızı alıp götürmüş hatta yanında 5 yaşında başka bir çocuk da varmış, ona para vermiş. Çocuk da koşmuş komşulara söylemiş 'orada pislik yapıyorlar' diye. Onlar artık bu şekil kaçmışlar. Biz bir kişi biliyoruz ama çocuk annesine iki kişi demiş. Çocuk kendisi kalkmış annesine gitmiş. Şu anda durumu kritik, babası felç oldu diye duydum. Annesi de yeni doğum yapmış durumu iyi değil. Bildiklerimiz bu kadar" dedi.

"SİZE PARA VERECEĞİM DİYEREK ÇOCUKLARI ARKA TARAFA GÖTÜRÜYOR"

Olay sırasında Orada bulunan çocuklardan birinin dayısı Barış Sezgin ise açıklamasında, "3 çocuklardı, kız 5 yaşında, erkek çocukların biri 5, biri 6 yaşında. 3 çocuk burada oyun oynuyor. Şahıs geliyor 'size para vereceğim' diyerek çocukları arka tarafa götürüyor. Zaten çocuklar korkudan kaçıyor. Kız çocuğunu da bildiğim kadarıyla görünmeyecek bir şekilde duvarın arkasına götürüyor. Çocuklar da çığlık atıyor. Şahıs da yukarıya doğru kaçmış"  ifadelerini kullandı.

"ÇOCUK YOĞUN BAKIMDA"

Cinsel istismara uğradığı öne sürülen çocuğun amcası ise yaptığı açıklamada, "Olay dün olmuş, benim bugün haberim oldu. Olay burada gerçekleşti. Çocuk şuan yoğun bakımda, çocuğun babası da hasta, yanında bekliyor" dedi.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum