CHP'de Skandal! Muharrem İnce'yi Eleştiren İlçe Başkanı İl Başkanından Dayak Yedi

Karabük Eskipazar’da CHP’li ilçe başkanı İnce’yi eleştirdiği için il başkanı tarafından şiddete maruz kaldığını iddia ederek istifa etti.

CHP'de Skandal! Muharrem İnce'yi Eleştiren İlçe Başkanı İl Başkanından Dayak Yedi
Editör: Haberra
13 Temmuz 2018 - 18:47

Karabük Eskipazar’da CHP’li ilçe başkanı İnce’yi eleştirdiği için il başkanı tarafından şiddete maruz kaldığını iddia ederek istifa etti.

CHP’de bu kez Karabük Eskipazar’da karışıklık yaşandı. CHP’li ilçe başkanı Hüseyin Şahin il başkanı Abdullah Çakır’dan Muharrem İnce’yi eleştirdiği için şiddete gördüğünü iddia ederek görevinden istifa etti. 

ŞİDDETE MARUZ KALDIM DİYEREK İSTİFA ETTİ

CHP’nin Eskipazar ilçe başkanı Hüseyin Şahin, parti binasında yaptığı açıklama sonrasında görevinden istifa ettiğini duyurdu. İstifa gerekçisi olarak CHP Karabük il başkanı Abdullah Çakır ile arasında sorun yaşandığını ve il başkanı Abdullah Çakır tarafından 6 Temmuz 2018 günü şiddete maruz kaldığını iddia etti.

TARTIŞMA KAVGAYA DÖNÜŞTÜ

Konuyla ilgili açıklama yapan ilçe başkanı Hüseyin Şahin, CHP’li Muharrem İnce’nin seçimin ardından yaptığı bir paylaşımını tasvip etmediğini dile getirdiği bir paylaşım yaptığını ve bunun üzerine il başkanı Çakır’ın bu paylaşımına kızdığını söyleyerek şunları kaydetti, "Asla bunu yapamazsın" dedi. Ben de ‘Bu benim özelim, kimse özelime karışamaz, ben özgür birisiyim" dediğim halde üsteledi. Tartışma büyüdü, tartışmanın büyümesi sonucunda benden karar defteri almamı söyledi. "Partide hesaplaşacağız" dedi. Parti binasının önüne geldiğimizde kendisinin sinirli olduğunu gördüm, zaten ben de sinirlenmiştim. Partiyi açmayacağım dedim. Teşekkür ziyaretlerimizi yarıda kestik. İstediğin zaman hesabı çıkartırım, karar defterimi prosedür ne gerekiyorsa yaparım" dediysem de, "Partiyi açacaksın" diyerek kapıya dikildi. En sonunda açtım. Karar defterini almak için odama girdim ve arkamdan geldi. Ne yazık ki iki tane yumruk vurdu sol gözümün üzerine. Savunmak benim de hakkım. "Sen beni buraya dövmeye mi geldin" dedim, iki tane de ben vurdum. Ne yazık olay hiç istemediğimiz şekilde gelişti. CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır ise itiş kakış var. Ben ona şiddet uygulasam hastaneye gidip darp raporu alırdı.’ dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları