Asker eğlencesinde ateş eden Fatih Bulut'un menajerinden açıklama geldi

Çok Sevdim Yalan Oldu şarkısıyla tanınan Fatih Bulut katıldığı bir asker eğlencesinde belinden çıkardığı tabanca ile 11 el ateş etti.

Asker eğlencesinde ateş eden Fatih Bulut'un menajerinden açıklama geldi
Editör: Haberra
08 Kasım 2019 - 11:40

Asker eğlencesinde belinden çıkardığı tabanca ile 11 el ateş eden Fatih Bulut tepkilerin odağı oldu. Fatih Bulut’un menajerinden açıklama geldi.

‘’Silah ona zorla verildi’’ dedi

Çok sevdim yalan oldu şarkısıyla çok kısa sürede sevilen ve tanınan isim Fatih Bulut’un katıldığı bir asker eğlencesinde belinden çıkarıp 11 el ateş açtığı görüntüler kısa sürede herkes tarafından görüldü. Olay yaratan görüntüden sonra sanatçının menajeri bir magazin programına katılarak sanatçıyı şu sözleriyle savundu; "Fatih Bulut çok bilinçli biri, o silah ona zorla verildi."

Normalde yapmaz

Görüntüler yayıldıktan sonra tepki alan sanatçı Fatih Bulut’un menajerinden açıklama gecikmedi. Magazin programına telefon ile bağlanan menajer Fatih Demir "Fatih'in katıldığı kendi öz yeğeninin asker eğlencesiydi ve Niğde'de katıldı. Normalde böyle bir şey yapmaz ama o anda asker eğlencesi olduğu için böyle bir olayla gündeme geldi. Ben o gün kendisiyle beraber değildim. Onun öz yeğeninin asker eğlencesi, bu durum yeğeni olduğu için normalleşmiyor tabi ki de." Sözleriyle  sanatçıyı savundu.

Menajerin savunması şaşırttı

"Cahillik demeyelim bu duruma. Fatih Bulut kendini bilen bir insan. Bu konu çok uzatıldı, uzatılmaya da devam edecek. Biz Fatih'le uzun zamandır turnelerdeyiz. Fatih'in orada ateş ettiği tabanca zaten kuru sıkı. Fatih Bey daha yeni uyandı, hazırlandığında açıklama yapacağız. Silah ruhsatlı bir tabanca değil. Orada birinin zorla verdiği bir tabanca. Olayı tasvip etmiyorum."

YORUMLAR

  • 0 Yorum