Anlattıkları Kan Dondurdu! Eşim Gözümün Önünde Paramparça Oldu

Sakarya'nın Geyve ilçesinde trafikte kavga ettiği çekici tarafından ezilerek öldürülen Fevzi Mumlu'nun olay anında yanında bulunan eşi dehşet anlarını anlattı. Sibel Mumlu, "Çok kaçmaya çalıştık. Gözümün önünde paramparça oldu eşim, 'dur' bile diyemedim" İfadelerini kullandı.

Anlattıkları Kan Dondurdu! Eşim Gözümün Önünde Paramparça Oldu
Editör: Haberra
18 Aralık 2018 - 16:28

Şerefiye Mahallesi'nde yaşanan olayda çekici sürücüsü H.K. ile otomobil sürücüsü Feyzi Mumlu (38) Arasında trafikte Tartışma çıkmış Daha sonra 5 kilometre süren kovalamacanın ardından Mumlu, çekicinin karşısına dikilmişti. Fakat çekici sürücüsü aracını Mumlu'nun üzerine sürerek, Ölümüne neden olmuştu. Cani sürücü tutuklanırken olay sırasında 2 yıllık eşi gözleri önünde can veren Sibel Mumlu, "Sahibi olduğumuz fırından çıktık. Bu sırada yol kenarında spin atan çekici grubu vardı. Tartışma, korna basmaları nedeniyle başladı.  Eşimi darp ettiler. Daha sonra 5 kişilik çekici grubu selektör yaparak bizi takip etti. Eşim 'Düz yol burası gaza basayım, başımıza iş almayalım' dedi. Sağdan soldan bizi sıkıştırmaya çalıştılar, çekici önümüzde kırdı. Eşim manevra yaptı. Çekicinin arka tarafından bir kere kurtulduk biz. Çekici arabası üstündeki ışıkları yaka yaka selektör yaparak takip ettiler bizi. Biz çok kaçmaya çalıştık, yol kenarında bizi sıkıştırdılar. Bariyerlere doğru ittiler, benim tarafımdan arabamıza vurdular. Eşim arabadan indi, çekici geri geri gelip eşime vurdu. Çekicinin üstüne düştü eşim, can havliyle koşarak, önüne doğru gitti durdurmak için. Ama durmadı gözümün önünde ezdi, paramparça oldu, her yeri kırılmıştı" dedi.

'EN AĞIR ŞEKİLDE CEZALANDIRILSIN'

Olaydan sonra tutuklanan çekici sürücüsü ve yanında bulunan 4 kişinin en ağır şekilde cezalandırılmasını İstediğini söyleyen Sibel Mumlu, "İnsan hayatının bu kadar ucuz olduğunu yaşayınca öğreniyorsun. Jandarmayı aradım anlatmaya çalışıyorum, kimse beni dinlemedi. Vaktinde gelmiş olsalardı, bu şekilde olmayabilirdi. Kimse canı yanmadıkça bunu anlayamaz. 5 kişilerdi. Ailemiz zor ayakta duruyor. Eşim gencecikti. 1 Mayıs 2016'da evlendik. Acısıyla tatlısıyla her şeyimizi beraber yaşıyorduk. Adalete güvenmek istiyorum ama insanlara hak ettiği ceza verilmiyor. Hepsinin içeride kalmasını istiyorum. En ağır şekilde cezalandırılmalarını istiyorum" diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum