Acun Ilıcalı'nın Exxen'in de binlerce kişiyi dolandıran Tosuncuk'un belgeseli yayınlandı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, yeni dijital platformu Exxen’de Çiftlik Bank saadet zinciri yöntemiyle binlerce kişiyi dolandıran Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın'ın belgeselini yaptırdı.

Acun Ilıcalı'nın Exxen'in de binlerce kişiyi dolandıran Tosuncuk'un belgeseli yayınlandı
Editör: Sema Topbaş
05 Ocak 2021 - 16:09
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, yeni dijital platformu Exxen 1 Ocak günü yayına başladı ve o günden bu yana da içerikleriyle çok konuşuldu. Exxen, şimdi de yayınlanan bir belgeselle gündeme oturdu. Acun Ilıcalı, yeni platformda bir çok dizi ve yarışmanın yanı sıra programları da yayınlarken, ilginç bir belgesel herkesin dikkatini çekti.

Tosuncuk belgesel oldu

Çiftlikbank vurgunuyla Türkiye’de binlerce kişiyi dolandıran ve 1 milyar 139 milyon 972 bin TL vurgun yaptığı tespit edilen Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın, Türkiye’nin en büyük dolandırıcılarından biri olarak anılıyordu.  Interpol tarafından kırmızı bültenle aranan şu anda da yurt dışında yaşadığı bilinen  Mehmet Aydın'ın dolandırıcılık planı ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen’de belgesel oldu.

Çiftlik Bank vurgununu nasıl planladığı anlatıldı

140journos tarafından hazırlanan belgeselde Türkiye’de binlerce kişiyi dolandıran Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın’ın Çiftlikbank vurgunu nasıl planladığı ve bu büyük dolandırıcılık olayını nasıl yürüttüğü anlatıldı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum