4 - 10 Mart 2019 Haftalık Burç Yorumları! Astrologlar Uyarıyor, Merkür Gerilemesi Var!

Haftalık burç yorumları 4 - 10 Mart haftası için size neler söylüyor? Bu hafta aşk sağlık ve para konularında sizin burcunuzu neler bekliyor? Merkür gerilemesinde nasıl etkileneceksiniz? İşte 4 - 10 Mart haftalık burç yorumları...

4 - 10 Mart 2019 Haftalık Burç Yorumları! Astrologlar Uyarıyor, Merkür Gerilemesi Var!
Editör: Haberra
03 Mart 2019 - 18:30

4 - 10 Mart haftalık burç yorumları sizin burcunuz için bu hafta neler söylüyor? Haftalık planlarınızı yatmadan önce haftalık burç yorumlarını okumadan geçmeyin...

KOÇ BURCU 4 - 10 MART 2019 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Somut sonuçlarla ilgili olan şey, kim olduğumuzu ve ne kadar geldiğimizi iyi hissetmemizi sağlamasıdır. Ancak kazandığımız para, başarının tek barometresi değil. Bu hafta, gerçek mutluluğun, sınırlarınızı ve ardından bazılarını zorlamaktan ve kendinizi yaratıcı bir şekilde ifade etmek için yeni yollar bulmaktan geldiğini öğreneceksiniz. Koç burcu, sen insan formunda sınırsız bir potansiyelsin.
Kozmik ipucu: Sınırlarınızı zorlayın!

BOĞA BURCU 4 - 10 MART 2019 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Çok fazla sevmek diyebir şey var mı? Son dönemlerde Bu sorunun yanıtını aramaya başladınız. Boğa burcu haftalık burç yorumları insanların sizin büyük kalbinizi kullanmalarına izin vermememiz gerektiğini söylüyor. Bu hafta kesinlikle sınırlarınızı çözeceksiniz önceliğinizi kendiniz yapacaksınız. Biraz mantığımızla değil duygularınızla hareket etmeyi öğrenmemizin zamanı geldi. Oldukça güçlü içgüdüleri sahipsiniz özgüveniniz de bu hafta oldukça yüksek.
Kozmik İpucu: Sınır belirlemeyi ve kendinizi ön planda tutmayı önemini öğrenin.

İKİZLER BURCU 4 - 10 MART 2019 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Sevgili İkizler burçları bu hafta oldukça şanslısınız. Bu hafta Şans sizin yanınızda diyor ikizler burcu haftalık burç yorumları. Hiç beklemediğiniz yerden maddi bir gelir elde edeceksiniz ve Piyango çıkmış kadar sevineceksiniz. İş hayatınızda da bu hafta oldukça şanslısınız karşılığına aldığınızda alışveriş listenizin birçoğunu karşılayabileceksiniz. Kendinize küçük ödüller var mı İzin hiçbir zararı yok.
Kozmik İpucu: Servet tekerleği sizin lehinize dönüyor.

YENGEÇ BURCU 4 - 10 MART 2019 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Yengeç burçları bu hafta sizi partnerinize çeken görünmez bir güç var sanki. Bazen bu ilişkiyi bitirmeyi düşündüğünüzü Fakat ne onunla Ne onsuz olamadığını da söylüyor yengeç burcu haftalık burç yorumları. Ancak partnerinizi kendi varlığınıza bakmanın bir yolu bir aynası gibi düşünebilirsiniz. Ama unutmayın Aynalar Sizin hem mükemmel yanınızı hem de  kötü yanlarınızı gösterir. Sizin için ışığı bulmanın tek yolu kötü yanlarıyla yüzleşmek gibi görünüyor.
Kozmik püf noktası: Eşinizin rolünü, varlığınıza daha yakından bakmanıza yardımcı olacak bir ayna olarak kabul edin.

ASLAN BURCU 4 - 10 MART 2019 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Aslan burcu haftalık burç yorumları bu hafta Öncelikle Her şeyin bir nedeni olduğunu ardından da hedefinize yavaş yavaş yaklaşmaya başladığınızı söylüyor. Bugüne kadar yaptığımız şeylerin karşılığını almak için bu hafta oldukça cazip bir zaman. Kesinlikle geri adım atmayan Zeki İnce yaklaşımlar içerisinde bulunarak yeni bir bakış açısıyla hareket etmeye devam edin.
Kozmik ipucu: Geri adım atma.

BAŞAK BURCU 4 - 10 MART 2019 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Başak burcu haftalık burç yorumları artık eskiye takılmaktan kurtulmanız ve yeni bir yol seçmeniz gerektiğini söylüyor. Sizin için güç kelimesi bu hafta Güven olmalı. Artık ilişkiniz konusunda ilk adımı atmanın zamanı geldi sevgili başaklar. Bu hafta sizin için doğru zaman ancak Merkür gerilemesini unutmayın ve Ani kararlar vermeyin.
Kozmik ipucu: Daha yüksek bir şey tarafından yönlendiriliyorsunuz.

TERAZİ BURCU 4 - 10 MART 2019 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Terazi burçları iç huzuru yakalamak istiyorsunuz ama unutmayın değişim sizinle başlıyor. Terazi burcu haftalık burç yorumları zihinsel karışıklıktan kurtulup içsel varlığınıza bu hafta yeniden bağlanacaksınız diyor. Biraz meditasyon yaparak bu hafta rahatlayabilir kendi iç yolculuğunuza çıkabilirsiniz. Evrensel titreşimleri yükseltmek için bu dünyevi bölgeye çok önem vermeyin ve kendi ışığınızla ilgilenin.
Kozmik ipucu: İç şifacınızı uyandırın.

AKREP BURCU 4 - 10 MART 2019 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Inandığın şey için savaş ve daha çok zorla. Akrep burcu haftalık burç yorumları düşündüğünüzden çok daha güçlü olduğunuzu söylüyor. Emin olun biraz daha çalışma ile tahmin ettiğinizden çok daha fazlasını başarabilirsiniz. Ancak unutmayın her şeyi elde etmek için emek vermek ve çalışmak gerekiyor. Bugün şikayet etmek yerine daha fazla çalışın ve bunu kendiniz için bir Yatırım olarak düşünün.
Kozmik ipucu: Başarınızı, bugün olduğundan daha başarılı olmak için yakıt olarak görün.

YAY BURCU 4 - 10 MART 2019 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Sevgili yay burcu kadınları Daha yaratıcı ve iyi bir yaşam sürmek istiyorsanız içinizdeki vahşi kadını ortaya çıkarmanın zamanı geldi. Yay burcu haftalık burç yorumları Artık iş hayatında daha başarılı olmak için ilk adımı atmanız gerektiğini söylüyor. Yeteneklerimizi geliştirmek Ve mükemmelliği yakalamak için biraz daha fazla çalışın. Sizin içinizde sınırları zorlama gücü var unutmayın. Yay burcu haftalık burç yorumları Bu hafta da şansın sizin yanınızda olduğunu söylüyor.
Kozmik ipucu: Yeteneklerinizi geliştirmek için her gün bir saat ayırın.

OĞLAK BURCU 4 - 10 MART 2019 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Oğlak burçları bu hafta sizin için en önemli tema maneviyat. Oğlak burcu haftalık burç yorumları kendinizle ilgili bir kişisel gelişim yolculuğuna çıkacağınıza söylüyor. Iç huzuru yakalamak için denemeler yapmaya devam edin. Aynı zamanda içsel hediyeleri almak için doğru bir zamandasınız. Kendinize biraz şans verin ve iç huzuru yakalayın.
Kozmik ipucu: İç şifacınıza dokunun.

KOVA BURCU 4 - 10 MART 2019 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Kova burcu haftalık burç yorumları artık bugüne kadar emek harcadığınız Her şeyin karşılığını almanızın zamanının geldiğini söylüyor. Bu haftada doğum ve doğurganlık sizin için önemli canavar olacak. Ancak Merkür gerilemesi nedeniyle yönlendiğiniz bazı fikirlere dikkat etmenizde yarar.
Kozmik ipucu: Bir meyve verme zamanına giriyorsunuz.

BALIK BURCU 4 - 10 MART 2019 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Hem cennet hem de cehennem senin içinde. Soru şu: Hangisini seçeceksin? Her ilerleyişinizde, işinizle her tanındığınızda, kafanızda 'yeterince iyi değilsiniz' diye fısıldayan bir ses var. Balık burcu haftalık burç yorumları, kendine söylediğin yalanlara dikkat et diyor. Kendini olumsuzlayan kalıplardan ayrılma zamanı şimdi. Balık burçları, Evren size yeniden başlamak için bir şans sunuyor.
Kozmik bahşiş: Sizi engelleyen kendini olumsuzlayan desenlerden ayrılın.


YORUMLAR

  • 0 Yorum