28 yaşındaki doktor İlker Tosun evinde ölü bulundu!

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapan 28 yaşındaki doktor İlker Tosun, evinde ölü olarak bulundu. Genç doktorun ölüm nedeni yapılacak otopsinin ardınan belli olacak.

28 yaşındaki doktor İlker Tosun evinde ölü bulundu!
Editör: Cihan Kayalı
21 Ocak 2021 - 12:58
Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı asistanı olarak görev yapan doktor İlker Tosun'un ölümü TIP camiasını yasa boğdu. 28 yaşındaki genç doktorun ölüm nedenini anlamak için otopsi yapılacak. Bir süre haber alamayan İlker Tosun'un yakınları 18 Ocak'ta evine giderek doktor İlker Tosun'un cansız bedeni ile karşılaştı.

HASTANEDEN AÇIKLAMA!

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden 28 yaşındaki İlker Tosun'un ölümüne ilişkin açıklama yapıldı. Açıklamada, “Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Kliniği asistan hekimi doktor İlker Tosun'un vefat haberini vermekten derin üzüntü duymaktayız. Genç meslektaşımıza Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabırlar dileriz” ifadeleri kullanıldı.

TABİP ODASI'NDAN AÇIKLAMA

Ankara Tabip Odası Genel Sekreteri Dr. Muharrem Baytemur ise genç doktorun ölümüne ilişkin, ” Evinde hayatını kaybetmiş genç doktorumuz. Daha önce corona virüsüne yakalanmış ve atlatmış. Ölüm nedenine ilişkin kesin bir bilgimiz yok. Yapılacak otopsinin ardından ölüm nedeni belli olacak” dedi. Doktor İlker Tosun, 2017 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuş 2019 yılından bu yana da Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapıyordu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum