Yeni Gelişme! Şarkıcı Berkay'ın Doktorundan İlk Açıklama

Eğlence merkezinde futbolcu Arda Turan ile kavga eden ve Arda Turan tarafından burnunun kırıldığı iddia edilen şarkıcı Berkay'ın doktoru açıklama yaptı. Doç. Dr. Erdem Güven, Berkay’ı yarın taburcu edeceklerini belirterek kendini hazır hissettiği zaman şarkı söylemesine izin vereceklerini söyledi.

 Yeni Gelişme! Şarkıcı Berkay'ın Doktorundan İlk Açıklama
 Yeni Gelişme! Şarkıcı Berkay'ın Doktorundan İlk Açıklama melek eren

Arda Turan ile ettiği kavganın ardından burnu kırılan ve ameliyat edilen ünlü popçunun doktoru Doç. Dr. Erdem Güven açıklama yaptı. Güven Açıklamasında, "Dün sabah beni aradı ve travmaya maruz kaldığını ve bundan dolayı burnunda bir rahatsızlık olduğunu söyledi. Burnunda çok parçalı kırık dediğimiz bir kırık tespit ettik. Gerekli medikal ve tedavilerin ardından kendisini dün akşam ameliyata aldık. Ameliyatta burnunu eski haline döndürülmesi için gereken tedavilerini gerçekleştirdik. Burnundaki nefes almasını engelleyen oluşumların düzeltilmesi ve eski haline döndürülmesi için gerekli tüm müdahaleleri yaptık. Ameliyattan sonraki 12 saatlik dönemde her şey kontrolümüz altında, öngörmediğimiz hiçbir şey ortaya çıkmadı. Şu anda tıbbı tedavilerine devam etmekteyiz"  ifadelerini kullandı. 

KENDİSİNİ HAZIR HİSSETTİĞİNDE ŞARKI SÖYLEYEBİLİR

Dr Güven açıklamasının devamında Berkay'ın sesine etki edecek olumsuzlukları ilerleyen günlerde göreceklerini belirterek, bunun olmaması için gerekli tüm tedbirleri aldıklarını söyledi. Dr Güven açıklamasının devamında, "Şu andaki sürecimizde 10 günlük kritik bir sürecimiz var. Buradaki kemiklerin tam olarak kaynamasını sağlanması için gerekli burnu destekleyici elemanların tutulması gerekiyor. Bu elemanları yaklaşık 10 gün sonra alıp, burnun son halini aşağı yukarı görebileceğiz. Ödemlerin geçmesi daha uzun bir süreç, bu süreçleri beklememiz gerekiyor. Biz Berkay'ın beyin durumunu takip edeceğiz, desteğimizi sürdüreceğiz ve olumsuz bir durumun çıkmaması için desteğimizi sürdüreceğiz"  ifadelerini kullandı.

 

SON DAKİKA berkay arda turan son dakika gelişmesi son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!
Dilber Ay’ın Yaşadığı Mahalleye Ölüm Haberinin Ardından Hüzün Çöktü
Dilber Ay’ın Yaşadığı Mahalleye Ölüm Haberinin Ardından Hüzün Çöktü