Yemekteyiz Biricik Kırbay Kimdir? Yemekteyiz Tayfun Arslan'ın Saygısızlığı Karşısında Bile Asaletini Bozmadı

Yemekteyiz Biricik Kırbay kimdir sorusu izleyenler tarafından merak edilen internet üzerinde en çok araştırılan konulardan biri oldu. Yemekteyiz'de Dün ekrana gelen bölümde Tayfun Arslan isimli yarışmacı Biricik hanıma büyük bir saygısızlık yapmış Biricik Hanım bu saygısızlığı bile büyük bir asaletle karşılamıştı. Peki, Biricik Kırbay kimdir? Biricik Kırbay nereli, kaç yaşında ve ne iş yapıyor?

Yemekteyiz Biricik Kırbay Kimdir? Yemekteyiz Tayfun Arslan'ın Saygısızlığı Karşısında Bile Asaletini Bozmadı
Editör: Haberra
06 Aralık 2018 - 09:12

TV8 ekranlarının Fenomen yarışma programı yemekteyiz de bu hafta Oldukça ilginç anlar yaşanıyor. Dün ekranlara gelen yarışmanın son bölümünde Tayfun Arslan isimli yarışmacı çılgına dönmüş Etrafı dağıtmıştı. Tayfun Arslan'ı çılgına çeviren olay ise Biricik Hanımın söylediği bir söz oldu. Aslında Biricik Hanım tamamen doğal bir söz kullanmasına rağmen Tayfun Arslan bunu yanlış anlayarak ortalığı birbirine kattı. Yemekteyiz Tayfun Arslan’ın saygısızlığına rağmen Biricik hanımın Asaletini bozmaması sosyal medyada da en çok konuşulan konulardan biri oldu. Peki, Yemekteyiz Biricik Kırbay kimdir?

YEMEKTEYİZ BİRİCİK KIRBAY KİMDİR? KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Yemekteyiz de bu hafta yarışan isimlerden olan Biricik Kırbay,  yönetici olarak çalışıyor. 20 yıldan beri yöneticilik tecrübesi olan Biricik Kırbay, 46 yaşında ve aslen İzmirli. Son derece kibar ve hanımefendi bir kadın olan Biricik Hanım dün yaptığı davranışlarla da sosyal medyada büyük takdir topladı. Yarışmada Biricik hanıma saygısızlık yapan Yemekteyiz Tayfun Arslan ise Sosyal medya kullanıcıları tarafından yerin dibine sokuldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum