Yemekteyiz 28 Ağustos 2018 Yeni Bölümde Neler Yaşandı, Cihat Bey Kaç Puan Aldı?

TV8 ekranlarında Onur Büyüktopçunun sunumu ile yayınlanan Yemekteyiz yeni sezona başladı. Yemekteyiz 28 Ağustos 2018 yeni bölümde bugün Cihat Bey yarışıyor. Her bölümü ile olay olan yarışmada Cihat Bey bugün kaç puan aldı? Yemekteyiz 28 Ağustos son bölümde neler yaşandı?

Yemekteyiz 28 Ağustos 2018 Yeni Bölümde Neler Yaşandı, Cihat Bey Kaç Puan Aldı?
Yemekteyiz 28 Ağustos 2018 Yeni Bölümde Neler Yaşandı, Cihat Bey Kaç Puan Aldı? melek eren

TV8 ekranlarında Onur Büyüktopçunun sunumu ile yayınlanan Yemekteyiz yeni sezona başladı.  Yemekteyiz 28 Ağustos 2018 yeni bölümde bugün Cihat Bey yarışıyor. Her bölümü ile olay olan yarışmada Cihat Bey bugün kaç puan aldı? Yemekteyiz 28 Ağustos son bölümde neler yaşandı?

Geçtiğimiz sezon izlenme rekorları kıran Yemekteyiz yeni sezona bomba gibi başladı. Başarılı oyuncu Onur Büyüktopçunun sunduğu Yemekteyiz yeni bölümleriyle de ilgi görmeye devam ediyor.  Yemekteyiz 28 Ağustos 2018 yeni bölümde bugün Cihat Bey Yarışıyor ve menüsünü yarışmacı arkadaşlarına hazırlıyor. Peki, Yemekteyiz 28 Ağustos yeni bölümde Cihat Bey kaç puan aldı? İşte Yemekteyiz son bölümde yaşananlar...

YEMEKTEYİZ 28 AĞUSTOS 2018 CİHAT BEYİN MASASINDA NELER YAŞANDI?
Yemekteyiz 28 Ağustos yeni bölümde Cihat Bey misafirlerini ağırlamaya başladı.Cihat Bey misafirlerine ilk olarak terbiyeli tavuk suyu çorbası ikram etti. Çorba yarışmacılar tarafından genel anlamda beğenirken Ceren Hanım içerisinde yumurta olmasını eleştirdi.Cihat bey misafirlerine Ara Sıcak olarak ise Arnavut ciğeri servis etti. Cihat beyin Arnavut ciğeri sert olması nedeniyle misafirleri tarafından eleştirildi.Cihat bey yana yemek olarak yarışmacı arkadaşlarına çökertme kebabı ve makarna ikram etti. Yarışmacılar Çökertme kebabının sunumu konusunda eleştirilerde bulundu.Cihat Bey misafirlerine tatlı olarak, Kaymaklı yoğurt tatlısı ikram etti. yarışmacılar diğer yemeklerin aksine tatlıyı çok beğendi.

YEMEKTEYİZ 28 AĞUSTOS 2018 CİHAT BEY KAÇ PUAL ALDI?

Yemekteyiz yeni sezon haftanın 2. bölümünde yarışmacılar Cihat veya puan vermek için masadan kalktı. Yemekteyiz 28 ağustos günü puanlamasında Cihat Bey, Ceren hanımdan 2,  Eylem hanımdan 4, Vasfiye hanımdan 4 ve Fırat Beyden de 7 puan alarak günü 17 puanla tamamladı. 

 

Yemekteyiz 28 Ağustos Yemekteyiz 28 Ağustos 2018 Yemekteyiz 28 Ağustos günün puanlaması Yemekteyiz son bölüm Yemekteyiz sunucusu Yemekteyiz 28 Ağustos yeni sezon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yemekteyiz MasterChef Haftası Yarışmacıları! Yemekteyiz 25 Mart 2019 Son Bölüm!
Yemekteyiz MasterChef Haftası Yarışmacıları! Yemekteyiz 25 Mart 2019 Son Bölüm!
Survivor 20 Mart 2019 Ödül Oyununu Kim Kazandı - Hakan’ın Elenmesinden Sonra Neler Yaşandı?
Survivor 20 Mart 2019 Ödül Oyununu Kim Kazandı - Hakan’ın Elenmesinden Sonra Neler Yaşandı?