Van'da Yarın Okullar Tatil Mi? 25 Aralık Van'da Okullar Tatil Mi?

Van'da sabah saatlerinden bu yana etkili olan ve hala devam eden kar yağışının ardından öğrenciler ve veliler internet üzerinde Van'da yarın okullar tatil mi sorusunun yanıtını aramaya başladı. Peki, Van'da 25 Aralık 2018 Salı günü okullar tatil mi?

Van'da Yarın Okullar Tatil Mi? 25 Aralık Van'da Okullar Tatil Mi?
Editör: Haberra
24 Aralık 2018 - 17:10

Van'da etkili olmaya devam eden kar yağışının ardından öğrenciler için sevindirici haber geldi. Öğrenciler tarafından sabah saatlerinden bu yana Van'da yarın okullar tatil mi? Van'da 25 Aralık 2018 Salı günü okullar tatil mi ve Van'da kar tatili var mı gibi soruların yanıtı aranıyordu.

VAN’DA YARIN OKULLAR TATİL

Van Valiliği ve son dakika açıklaması yaparak; “İlimiz genelinde yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları hâkim olduğundan, merkez ilçelerimiz Edremit, İpekyolu ve Tuşba ile taşra ilçelerimiz Bahçesaray, Başkale, Çatak, Özalp ve Saray’da eğitim öğretime 25 Aralık 2018 Salı günü için bir (1) gün süreyle ara verilmiştir. Ayrıca, belirtilen ilçelerdeki hamile ve engelli kamu görevlilerimiz de don ve buzlanmadan kaynaklı olası kazalara maruz kalmamaları için aynı gün idari izinli sayılacaktır”  ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum