Uygunsuz Yakaladığını İddia Ettiği Boşandığı Eşi ve Yanındaki Adamı Öldürdü! Babasını Arayıp...

Konya'da 7 yıl önce anlaşmalı olarak boşandığı fakat birlikte yaşamaya devam ettiği eşi hediye inanç ve uygunsuz halde yapıldığını iddia ettiği Semih Oğuz denize bıçaklayarak öldüren emekli polis memuru Mehmet Güzel’in olaydan sonra telefonla babasını aradığı ortaya çıktı. Babasını arayan Mehmet Güzel’in ''Hediye'yi ve sevgilisini bıçaklayarak öldürdüm'' dediği öğrenildi.

Uygunsuz Yakaladığını İddia Ettiği Boşandığı Eşi ve Yanındaki Adamı Öldürdü! Babasını Arayıp...
25 Aralık 2018 - 11:33

Konya'nın Merkez Karatay İlçesi Fevzi Çakmak Mahallesi 10620 sokakta Cuma günü saat 18 sularında meydana gelen olayda Kreş işletmeciliği yapan iki çocuk annesi hediye inanç doğalgaz baca bakımı işleri yapan evli ve bir çocuk babası Semih Oğuz denizin üzerinde otururken yanlarına 7 yıl önce anlaşmalı olarak boşandı Mehmet güzel geldi. Henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan tartışma sonucunda psikolojik nedenlerden dolayı 1 yıl önce polislik mesleğinden malulen emekli olan Mehmet güzel İnanç ve Deniz'i bıçaklayıp, kaçtı.

Olaydan bir süre sonra çevrede bulunan vatandaşlar işyerinin camlarını kırık olduğunu fark ederek karşı komşu Sedat sucuya durumu bildirdi. Olay yerine gelen Sucu inanç ve deniz’i kanlar içerisinde bulup durumu polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Sağlık ekipleri tarafından olay yerinde yapılan ilk müdahale de hediye inanç kurtarılamazken kalbi yeniden çalıştırılan Deniz ise ambulansla Konya Numune Hastanesi'ne götürüldü. Fakat Deniz burada yapılan bütün müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Mehmet güzel asayiş şubesine bağlı Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından kısa süre sonra yakalanarak gözaltına alındı.

UYGUNSUZ HALDE BASTIM

Mehmet güzel götürüldüğü Cinayet Büro Amirliği'nde verdiği ilk ifadede eşiyle maddi sıkıntılar nedeniyle 7 yıl önce anlaşmalı olarak boşandıklarını fakat birlikte yaşamaya devam ettiklerini söyledi. Ogün eşinden şüphelenerek takip ettiğini söyleyen Mehmet güzel,  "2 çocuğumuz var. Eşimin bazı hareketlerinde şüpheleniyordum. Akşam Hediye'yi takip ettim. Bir iş yerine girdiğini gördüm. Bir süre sonra iş yerinin önüne gidip kapalı olan kepenkleri zorlayarak açtım. İçeri girdiğimde Hediye ve Semi Oğuz'u uygunsuz halde gördüm. Aramızda tartışma çıktı. Semi Oğuz üzerime sandalye attı. Ben de yanımda getirdiğim bıçakla onlara saldırdım. Olaydan sonra bıçağı bir yere attım ve o bölgeden uzaklaştım. Daha önce 3-4 kez psikiyatri tedavisi gördüm. O an neler yaptığımı hatırlamıyorum" dedi. Mehmet Güzel çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Editor:  Haberra

YORUMLAR

  • 0 Yorum