Ünlü Sosyal Medya Fenomenlerine Kötü Haber

Ünlü sosyal medya fenomenleri Enes Batur, Kerimcan durmaz, ve Danla Bilic ve çocuklara kötü örnek oluyorlar gerekçesiyle Çocukları Taciz ve Sosyal Medyadan Koruma Derneği tarafından dava açıldı.

Ünlü Sosyal Medya Fenomenlerine Kötü Haber
Ünlü Sosyal Medya Fenomenlerine Kötü Haber melek eren

Çocukları Taciz ve Sosyal Medyadan Koruma Derneği Başkanı Erhan Nacar, Sosyal medyanın ve sosyal medya fenomenlerinin çocukların üzerinde bıraktığı olumsuz etkileri anlattı ve günlük sosyal medya fenomenleri Kerimcan Durmaz, Danla Bilic ve Enes Batur'a karşı birlik olma çağrısı yaptı.

Sosyal medyanın ve fenomenlerin çocuklar üzerinde yaptığı olumsuz etkileri anlatan Erhan Nacar, Bunun için harekete geçilmesi için yetkililere ve ailelere çağırı yaptı. Nacar açıklamasında, “Çocuklarımız bizim bireyler olarak, anne baba olarak sahip çıkmamız gereken gençlerimiz. Bunlar artık örf ve adetlerimizden uzaklaşmaya başladı. Sosyal medya ve dijital çağ hayatımıza girdiğinden beri, bunların olumlu yönde etkilerini değil, olumsuz yönde etkilerini almaya başladık. İşte bunlardan biri fenomenler. Vazgeçilmez fenomenler. Fenomenlerden birisi olan Enes Batur'a, biz dernek üzerinden yine ailelerden gelen şikayetler üzerine hemen açmadık tabi önce araştırdık baktık doğruluk paylarına baktık. Baktık ki gerçekten çok korkunç bir derecede sosyal medyayı 18 yaş altında olan çocuklarımız takip ediyor. Bunlar psikolojik olarak, hem pedagogların kontrolünde olması gerekiyor. Hem de anne babaların kontrolüne alınması lazım” ifadelerini kullandı. 

‘SİZE BİRİLERİNİN DUR DEMESİ LAZIM'

Açıklamasının devamında Nacar, “Kerimcan kim, Enes Batur kim? Dolayısıyla Murat Övüş diye beyefendi çıkmış bilmem ne kelimeler kullanıyor. Danla Bilic aynı şekilde. Bir peynir lafı yaptı bir tuvalet lafı yaptı hep küfürler. Size birilerinin dur demesi lazım. Elinizi çocuklarımızın üzerinden çekin ve para uğruna harcamayın. Sekiz yaşında bir erkek çocuğu Kerimcan’ı izleyerek ruj sürebiliyorsa, bu çocuğun ilerisini düşünün. 18 yaşın altındaki çocukların bu paylaşımlara dikkat etmesi lazım.” dedi.

Çocukları Taciz ve Sosyal Medyadan Koruma Derneği sosyal medya fenomenleri danla bilic kerimcan durmaz enes batur dava
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Papağana Yaptıkları ile Türkiye’yi Ayağa Kaldıran Murat Özdemir Ortaya Çıktı
Papağana Yaptıkları ile Türkiye’yi Ayağa Kaldıran Murat Özdemir Ortaya Çıktı
Yemekteyiz 18 Mart 2019 Yeni Bölüm! Yemekteyiz 18 - 22 Mart Best Of Yarışmacıları!
Yemekteyiz 18 Mart 2019 Yeni Bölüm! Yemekteyiz 18 - 22 Mart Best Of Yarışmacıları!