Türkiye'nin En Büyük "Captagon" Operasyonu!

Hatay'da Türkiye tarihinin en büyük captagon hapı operasyonu gerçekleştirildi. Operasyon kapsamında 10 milyon 926 bin captagon hapı ele geçirildi.

Türkiye'nin En Büyük
Türkiye'nin En Büyük
İçişleri Bakanlığı, Hatay'da iki ayrı operasyon gerçekleştirdi.  Emniyet Genel Müdürlüğü Uyuşturucu Madde ile Mücadele Daire Başkanlığı yönetiminde uluslararası bir suç örgütüne yönelik başlatılan operasyonda, Hatay il merkezinde belirlenen adreslere çok sayıda polisin katılımı ile baskın düzenlendi. MİLYONLARCA CAPTAGON HAPI Narkotik dedektör köpeklerin kullanıldığı operasyonda Suriye'de imal edilen ve Türkiye üstünden deniz yoluyla körfez ülkelerine geçmeyi bekleyen, 1,300 adet kamyon yağ filtresi içerisine gizlenmiş 7 milyon 326 bin adet captagon hapı ele geçirildi. Operasyon kapsamında tespit edilen depoya da baskın düzenlendi. Burada da paketlenmiş ve gönderime hazır halde bekleyen 3 milyon 600 bin captagon uyuşturucu hapı yakalandı. Captagon haplarının Türkiye üzerinden naklini yöneten Suriye uyruklu iki kişi gözaltına alındı. ULUSLARARASI BAĞLANTILAR Yakalanan 10 milyon 936 bin captagon hapı, 1 ton 831 kilograma denk geliyor. Türkiye'de yakalanan en büyük miktar olduğu belirtilen hapların, uluslararası bağlantıları da araştırılıyor.
10 milyon 926 bin captagon hapı captagon captagon hapı captagon operasyonu Hatay'da captagon operasyonu Hatay'da operasyon Türkiye'de captagon hapı Uyuşturucu Madde İle Mücadele Daire Başkanlığı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!
Dilber Ay’ın Yaşadığı Mahalleye Ölüm Haberinin Ardından Hüzün Çöktü
Dilber Ay’ın Yaşadığı Mahalleye Ölüm Haberinin Ardından Hüzün Çöktü