Son Dakika! O İllerimizde Yarın Okullar Tatil Edildi

Gece saatlerinden itibaren Sivas'ta beklenen yoğun kar yağışı nedeniyle yarın ilk ve orta dereceli Okulların tatil olduğu açıklandı. Ayrıca Bilecik'te de yarın kent merkezi ve Pazaryeri ilçesine bağlı tüm ilk ve orta dereceli okullar tatil edildi.

Son Dakika! O İllerimizde Yarın Okullar Tatil Edildi
Son Dakika! O İllerimizde Yarın Okullar Tatil Edildi melek eren

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre Sivas'ta gece beklenen yoğun kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda eğitime yarın bir gün süreyle ara verildi. Sivas Valisi Salih Ayhan Twitter hesabından yaptığı açıklama ile eğitime kar yağışı nedeniyle bir gün ara verildiğini duyurdu. Sivas valisinin açıklaması şu şekilde;

"Sevgili çocuklar, gece yarısından itibaren şehrimizde yoğun kar yağışı beklendiğinden, Sivas il genelinde 26.12.2018 Çarşamba günü ilk ve orta dereceli okullarımızda eğitime 1 (bir) gün ara veriyoruz. Dışarı çıkmayacağınıza ve bol kitap okuyacağınıza inanıyorum."

BİLECİK'TE DE OKULLAR TATİL EDİLDİ

Bilecik kent merkezi ve Pazaryeri ilçesine bağlı tüm ilk ve orta dereceli okulların da kar yağışı nedeniyle bir gün süreyle tatil edildiği Bilecik Valiliği tarafından duyuruldu. Bilecik Valiliği tarafından yapılan açıklamada, "İlimizde kar yağışı ve buzlanma riskine karşı İl Merkezi ve Pazaryeri İlçesine bağlı tüm ilk ve orta dereceli okullarda 26 Aralık 2018 Çarşamba günü 1 gün süre ile eğitime ara verilmiştir. Ayrıca; Bozüyük, Söğüt, Osmaneli, Gölpazarı, Yenipazar ve İnhisar İlçelerinde taşımalı eğitime 26 Aralık 2018 Çarşamba günü bir gün süre ile ara verilmesi ve taşımalı eğitimle gelen öğrencilerin belirtilen tarihte bir gün süre ile idari izinli sayılmalarına karar verilmiştir" denildi.

okullar tatil mi son dakika hangi illerde okullar tatil bilecikte okullar tatil mi sivasta okullar tatil mi yarın hangi illerde okullar tatil
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!
Dilber Ay’ın Yaşadığı Mahalleye Ölüm Haberinin Ardından Hüzün Çöktü
Dilber Ay’ın Yaşadığı Mahalleye Ölüm Haberinin Ardından Hüzün Çöktü