ŞOK! Kapıyı Kapatan Hostes Uçaktan Düştü

Hindistan'da Air India'ya ait bir Uçakta yaşanan olay herkesi şok etti. Mumbai havalimanında park halinde bulunan uçaktan düşen hostes yaralandı.

ŞOK! Kapıyı Kapatan Hostes Uçaktan Düştü
15 Ekim 2018 - 11:15

Hindistan Air India ya ait Mumbai hava limanında park halinde olan uçakta meydana gelen olayda yeni delhi'ye gitmek için hazırlanan uçağın kapısını kapatmaya çalışırken düşen 52 yaşındaki hostesin Bel ve uyluk kemiğinin kırıldığı öğrenildi. Hindistan Hava Yolları Lobo, yaşanan olayla ilgili soruşturma başlattı.

'MERDİVENLE KAPI ARASINDAKİ BOŞLUKTAN DÜŞTÜ'

Yapılan açıklamada hostesin uçaktan merdivenle uçak arasındaki boşluktan yere düştüğü ve bir süre bilincini kaybettiği belirtildi. 3 yıl önce de Hindistan Hava Yolları'nda bir mühendis Mumbai hava limanında pilotun işaretini yanlış anlayarak motorları erken çalıştırmış ve motorun çekim gücünü kapılarak feci şekilde Can vermişti.

Yine geçtiğimiz hafta da Hindistan Hava Yolları'na ait bir uçak yolcu uçağı ichy-Dubai seferi için kalkış yaparken havalimanın duvarına çarpmış ve ağır hasar görmüştü. 6 kişilik mürettebatı ve 130 yolcusu bulunan uçak Mumbai yönlendirilmiştir. 
BBC Türkçe

Editor:  Haberra

YORUMLAR

  • 0 Yorum