Şarkıcı Sıla'dan Skandal Olayla İlgili İlk Açıklama

Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu bugün Çağlayan'da bulunan İstanbul Adalet Sarayı'na gelerek sevgilisi Ahmet Kural'dan kendisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle şikayetçi oldu ve 3 ay koruma kararı aldırdı. Sosyal medya ve magazin gündemine bomba gibi düşen bu haberin ardından Sıla'dan gelecek ilk açıklama merak ediliyordu.

Şarkıcı Sıla'dan Skandal Olayla İlgili İlk Açıklama
Şarkıcı Sıla'dan Skandal Olayla İlgili İlk Açıklama melek eren

Bugün sosyal medyanın ve magazin basınının gündemine bomba gibi düşen iddiaya göre oyuncu Ahmet Kural şarkıcı sevgilisi Sıla'yı darp etti. Sıla Gençoğlu avukatıyla birlikte İstanbul Adalet Sarayı'na giderek Ahmet Kural'dan şikayetçi oldu. Ardından gelen haberlerde Ahmet Kural'ın Sıla nın Kafasını duvara vurdu ve alkollüyken kül tablasıyla kafasına vurduğu öne sürüldü. Tüm bu gelişmeler yaşanırken Sıla Gençoğlu’ndan ilk açıklama geldi.

SILA'DAN İLK AÇIKLAMA

Ünlü şarkıcı Sıla Instagram hesabından yaptığı açıklamada Başından geçenleri anlattı. Sıla Gençoğlu’nun o açıklaması;
 "Merhaba, bazen cümleye başlamak çok zor olabiliyor.
Galiba en doğrusu konuya direkt girmek. Hayatımdaki insanın fiziki şiddetine maruz kaldım. Bu, fiziki hasarı bir yana insanın kadın tarafını darmadağın eden bir olaymış. Hayatta geldiğiniz yer, başarılarınız ya da oluşturduğunuzun bir anda önemsiz kaldığı yıkıcı bir deneyimmiş. Bu ülkede bugüne kadar ne kadar şiddet mağduru kadın varsa, gözlerinin gözlerinize değdiği bir anmış. Artık ne yazık ki biliyorum, çok kolay değil sokağa çıkıp “Ben şiddete uğradım” diye bağırmak. Ama şunu da biliyorum ki ben de susarsam önce kendime, sonra da bu ülkenin kadınlarına, şiddete karşı insanlarına haksızlık etmiş olacağım. Bu nedenle başıma gelen olay üzerine susmama kararı aldım. Yasaların bana verdiği hakları kullanacağım. Hiç bir ceza, yaptırım benim yaşadığım kabusu hayatımdan silmeyecek, bunu çok iyi biliyorum. Ama bu hayatta şarkılarla, kelimelerle bir iletişim kurabildiysek ve kendimi biraz anlatabildiysem, gücümü kendim kadar sizlerden aldığımı da biliyorsunuzdur. Bana uygulanan korkunç şiddet karşısında dilsiz kalmamayı seçiyorum. Bazıları hiç sevilmeyi öğrenememiş olabilir ama bence aşkın bununla hiç bir ilgisi yok!"

 

sıla ahmet kural şiddet ahmet kural sılayı darp etti kadına şiddet sıla gençoğlu son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!
Dilber Ay’ın Yaşadığı Mahalleye Ölüm Haberinin Ardından Hüzün Çöktü
Dilber Ay’ın Yaşadığı Mahalleye Ölüm Haberinin Ardından Hüzün Çöktü